Le Guen’den örnek davranış

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Paul Le Guen bugün sosyal sorumluluk projesine katılacak.

Fransız hoca bugün saat 19:30’da Görükle‘de, Türkiye Şampiyonu olan Altınokta Körler Derneği’ni futbol takımı ile takıma destek olan iş adamlarının maçına katılacak. Müsabakanın başlama vuruşunu Paul Le Guen yapacak.

Kaynak
Bursa.com

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mirhat hemen 2 maçta yerin dibine sokun anasını satayım. Gerçi bu taraftar şampiyon teknik adama bile nankörlük yaptı. Sabırsız taraftar bozuntuları.

  82
  8
  1. @bursa1963 yorumuna yanıt olarak

   maalesef bu işler böyle..para kazanıyorsan başarılı olmak zorundasın..Ertuğrul Sağlama ne diyorduk: Sonsuza kadar ertuğrul sağlam….Demek ki o laflar boşmuş..Kötü kadro kurulduysa ve mevcudu da idare edemiyorsan, 3-4 maç başarısız sonuç alırsan tartışılırsın..

   11
   29
 2. Mirhat
  Neden eksi almışsın biliyor musun…Bence Patavatsızlığın,işgüzarlığın,bilgizliğin!!!
  O kadar yazdık , çizdik , 1 maçta yüceltmeyin , 2 maçta yermeyin , futbolda taktik felan yanlış kaldırır sorun olmaz , eğer doğru antreman yapmazsan sahada doğru duramazsın ( geçen seneki gibi ) önemli olan çalışmaktır.Bizim takımın iyi çalıştırıldığını görebiliyorum . sadece bireysel yetenek ve bazılarının kondisyonların yeterli olmadığına inanıyorum.Deniz’in 90 dakika sahada tutulması evet bencede hataydı ama o hata tecrübe kazandırmıştır diye düşünüyorum.Kendinizi geçmiş ile yaşayıp kurmayın.sadece destek olun!!!

  42
  5
 3. çok değerli le guen, teknik kalite, taktik anlayışta hiç bir sıkıntı yok. ancak takım fizik kapasite ve kondisyon konusunda süper ligin en zayıf takımı görüntüsünde. sanki oyuncular cafelerden, barlardan toplanıp maça çıkıyor gibi. bu düzelmezse tehlikedeyiz. süper lig güce dayalı bir lig. öncelikle bunu bilin. mücadele gücünüz yoksa top kazanma şansınız hiç yok demektir. dolayısıyla top sizde olmayınca taktiğinizi uygulama ve istediklerinizi yapma şansınızda. yarın perşembe, haftalık toplantı gününüz. bu toplantıda lütfen şu soruları cevaplayıp camiayı rahatlatırsanız çok sevineceğiz. 1- fizik olarak neden bu kadar zayıfız. 2- takım iyi çalışmıyor mu? 3- otorite zaafı mı var? 4- kondisyonerimiz mi yetersiz? 5- program mı yanlış. 6- kondisyon olarak 120 dakikayı çıkaracak seviyeye gelme şansımız var mı? 7- varsa bu süre ne kadar?.. hocam ne olur bunu işinize karışmak ve ukalalık olarak algılamayın… elbette ki bu takımın teknik sorumlusu sizsiniz. biz sadece bu duruma çok üzülüyoruz ve sonucunu merak ediyoruz.

  18
  5
 4. Bravo Hocam, böyle organizasyonlara katılarak bu şehre adapte olmaya çalıştığın, bu şehirde uzun vadeli düşündüğünün kanıtıdır, şehri, ülkeyi, Süper ligi tanıdıkça daha başarılı olacağına inanıyorum, her zaman desteğimiz seninle

  15
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı