Le Guen’den kaçmıyor!

Bursaspor'da Fransız çalıştırıcının gözünden hiçbir kaçmıyor. Le Guen, bugünkü idmanda futbolcularının hatalarını not almak yerine, oyuncularını o anda uyarmayı tercih etti.

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, bugünkü idmanda farklı bir performans ortaya koydu. Daha önce yardımcılarından da destek alarak oyuncularının hatalarını not almayı tercih eden Fransız teknik adam, bu kez doğrudan futbolcuyu sesli olarak uyarmayı tercih etti.

Daha aktif bir görüntüye kavuşan Fransız teknik adamın moralinin de yerinde olduğu gözlendi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Timsah Belu yorumuna yanıt olarak

   neden geçsin arkadaş. bizim umutsuzluğumuz oynadığımız futboldan dolayı. yoksa 5.lik için tabiki umut var. antalya kasımpaşa göztepe maçlarında 7 puan çıkart bakalım ne oluyor. ama benim futboldan umudum yok. yoksa 5. ile aramızdaki 9 puan farkın kapanamayacak bir fark olduğuna inanmıyorum. yanarım yanarım da içerdeki malatya deplasmandaki osmanlı maçlarına yanarım.

   64
   13
   1. @ff yorumuna yanıt olarak

    Dedi Çomar Konyasporlu, ya hala medet umuyorsunuz şu adamdan ne kör heriflersiniz Antalya maçında yine yatacaklar hala ne beklentisindesiniz siz? Kaç kere kandırdılar yetmedi mi?

    5
    10
   2. @ff yorumuna yanıt olarak

    biz 2 maç kazansak bile matamatiksel 40-41 puanla ligte kalırmıyız hesabı yapıyoruz. sen avrupadan bahsediyorsun. o zaman niye bu taraftar yönetim istifa penguen istifa diye bağırıyor. ne içiyorsunuz klima suyumu akü suyumu

    6
    17
 1. Le guen Bursaspor da er veya geç mutlaka başarılı olacaktır…Geçen sezon Hamzayi yolladık da ne oldu.Belki kalsaydı Burssspor çok daha iyi yerlerde olurdu.Güven ve sabır sportog başarıyı er veya geç getirir.Biz taraftarlar bu konuda çok acaleciyiz,hakli olarak takim puanlar kaybettiğinde öfkelenerek duygusallasiyoruz. Başarısızlıkta herkes yorumlarla birbirini tetikliyor,Başta basının reyting uğruna,karamsar ve abartili eleştirilere özellikle dikkat etmesi lâzımdır…

  24
  8
  1. @Doğrugiden yorumuna yanıt olarak

   Hamza Hamzaogluna bu kadar sabir edilmedi, 2-3 mac kaybedince paketlendi. Ve o yeni kurulan ve paspal kadroyla bile 5.likle bırakıp gitti takımı. Ben Hamzaoglu neden gonderildi hala anlamıyorum. Hele ki gitmesi gereken Le guen hala takımda dururken.Kadro kötü falan diyorlar, Bu kadro kötü falan degil kimse kendini kandirmasin. Hoca bu takımı oynatamiyor, bu futbolla bir gelecek olamaz. Bursaspor bu değil.

   3
   4
  2. @Doğrugiden yorumuna yanıt olarak

   Hala hamza diyorsunuz ya telefonu kırasım geliyor. Le guen kariyerli hoca ama türkiye liginde yapamıyor. Bize ligi tanıyan hoca lazım. İstikrar diye diye olmayan bişeyi zorlamaya gerek yok. Takımımız kötü değil hoca oynatamıyor. Kendi kurduğu takımla başarılı olamıyorsan güle güle gülüm

 2. Arkadaşlar kötüyüz evet bu açık zirveyi geçtim avrupa işi falan da gitti evet ancak dipte yer alan takımlar bile düşme psikolojisinde değilken bizdeki bu eyvah düşüyoruz bittik biz havası nedir anlayamıyorum.belki ligin en kötü oynayan takımıyız buna da birşey demem ancak nasıl ki iyiyken kaybediyorsak kötüyken de yenebiliriz.

  9
  1
 3. Le Guen ilk yarı takıma oynattığı futbol la gerçekten umut verdi son 4 maç hariç ancak ilk yarının sonu ikinci yarı başladığından beri takım saha görüntüsüyle ya bunlar idman yapmıyor mu dedittiriyor bu gidişatın bence tek sebebi var yönetim adam bu takımın ne kadar amatör yönetildiğini gördü ve tazmınatı alıp gitme derdine düştü. O ne kadar saygı değer tabi bize ters bu durum ancak yabancı antrenör maalesef böyle oluyor. Bu adam önümüzdeki sezon takımın başında olmayacak bence tabi en başta yönetim bu takımda köklü değişim şart inşallah genel kurul üyeleri hayalcilerin peşinde koşmaz.

  3
  1
 4. Beyler oynanan futbol hiç umut vermiyor içimde düşcekmişiz gibi bir his var osmanlı ve karabük düşecek zaten de 3. Düşen inşallah biz olmayız

  2
  3
 5. ff neden geçtiğini kendin söylemişin zaten bu futbolla mı hala 5.lik için umut ediyorsun ben 7-8 puan daha alalım başka beklentim yok sivas maçını çok rahat kaybedelebilirdik ki kaybetseydik şimdi bütün medya bizi en büyük düşme adayı olarak ilan etmişti bile ,onun için takımın da strese girmemesi için antalya ve kasımpaşa maçları çok öenmli geçen sene gibi korkulu rüya görmek istemiyorsak antalyadan 1 puan ve kasımpaşa maçında alınacak 3 puan bizi çok rahatlatır ve bu puanları alamazsak yine strese gireriz

  1
  4
 6. O kadar mutluyduk ki bu sene,sampiyonlugun cani cehenneme.ah bu güzel cümleyi biri futbolculara ve Le Guen e anlatsa

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu