Le Guen’den Ali Ay’a “Deniz Yılmaz’ı gönderelim!”

Teknik Direktör Paul Le Guen, Kasımpaşa maçına 20 oyuncu götürdü, 1 hakkı daha olmasına rağmen tecrübeli futbolcuyu yine de kadroya dahil etmedi.

Bursaspor‘da Deniz Yılmaz, Teknik Direktör Paul Le Guen‘nin de iyice gözünden düştü. Sezon başında Fransız teknik adamın ricasıyla affedilen tecrübeli futbolcu, kupadaki Yeni Altındağ Belediyespor maçı sonrası oynanan Antalyaspor ve Kasımpaşaspor karşılaşmalarının 21 kişilik maç kadrosuna dahil edilmedi. Hatta, 2-2 tamamlanan Kasımpaşa maçında Paul Le Guen, 20 futbolcu İstanbul‘a götürdü ve 1 hakkı daha olmasına rağmen Deniz’i yine de kafileye dahil etmedi.

GÖNDERİLMELİ

Deniz‘in son durumundan memnun olmayan Fransız teknik adamın, konuyu Başkan Ali Ay‘la da paylaştığı belirtildi. Camiayla arası oldukça açık olan Deniz Yılmaz’ın devre arası transfer döneminde gönderilmesi için çareler arandığı bildirildi. Yeni Altındağspor‘la oynanan kupa maçında şans bulan Deniz, o mücadelede de etkisiz kalmış ve penaltı atışları sırasında sergilediği rahat tavırlar nedeniyle büyük tepki çekmişti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Temmuz-Ağustos ayındaki Bu ve diğer taraftar sitelerindeki bu konu hakkındaki yorumlara bakın ! Şimdi gelinen noktaya bakın ! Hadi Başkan ve Yönetim zaten FUTBOL AKLI olarak taraftarın 10 sene gerisinden geliyorda,Le Guen böyle bir hataya nasıl düştü ? Yada onu böyle bir hataya kimler düşürdü ? BİLE BİLE LADES derler ya ! Bu olayda tam cuk oturdu bence bu laf !!!!!

  5
  5
 2. biz ne mal olduğunu biliyorduk ( kimse kusura bakmasın).. Hoca da bir deneyeyim , tanıyayım da öyle göndereyim dedi.. Sonuç yine aynı… Bir kaç antrenör ile çalıştı ve aynı sonuç ortaya çıkıyorsa kimse kusura bakmasın bu şahıs sorunludur.. Ve benim için yok hükmündedir…

 3. Gidecek oyuncular listesi çok fazla kabardı, artık bu konuda ciddi bir çalışma yapılmalı, futbolcular teker teker görüşme odalarına davet edilip, bu kulüpte artık yerlerinin olmadığı anlatılmalı, karşılıklı fedakarlık yapılıp anlaşarak yollar güzellikle ayrılmalı, şimdiden görüşmelere başlanıp en azından sezon sonunda hepsi ile yollar ayrılmış olmalı, say say bitmiyor bu isimler;
  BOBAN JOVİC, SERDAR KURTULUŞ, İSMAİL KONUK, YAYA SANE, BİLAL KISA, CRİSTOBAL JORQUERA, EMANUEL BADU, FURKAN ÖZÇAL, JOSHUA JOHN, MERTER YÜCE, MİKEL AGU, RİCARDO FATY, DENİZ YILMAZ, SERCAN YILDIRIM, SİNAN BAKIŞ, KUBİLAY KANATSIZKUŞ (KİRALIK) benim hatırladığım bu 15 futbolcu ile yollar ayrılmalıdır, kiminin zaten sezon sonunda sözleşmesi bitiyor, Ocak ayında ikna edilip gönderilmelidir, 1 sezon daha sözleşmesi olanlar da daha fazla kangren olmamalı alacaklarına karşılık bonservis bedeli verilmelidir, umarım hepsi giderler de yerine kaliteli nokta transfer yapılır 7-8 isim olarak

  -1
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu