Le Guen takımın başında

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen zorlu maçta takımın başında sahaya çıktı.

Dün geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastanede müşahede altında tutulan ve kafile ile birlikte Trabzon‘a gelemeyen Fransız hoca bu sabah taburcu olup takıma katıldı. Takımın başında Şenol Güneş Spor Kompleksi‘nde yer alan Paul Le Guen‘in biraz bitkin olduğu gözlendi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16bursAnkara06 yorumuna yanıt olarak

   Çok haklısın, Harry Kane, Pogba ve Vidal kadroya bile alınmamış, sadece Batalla ile nasıl kazanabilirdik? Hatta sağ açık Cafu’nun ve sol açık Roberto Carlos’un sözleşmeleri maç öncesi tek taraflı fes edilmemeliydi. Yönetim ve Mösyö Le Guen çok büyük yanlış içerisindeler.

   16
   3
  1. @Namık Kemal yorumuna yanıt olarak

   Mental yorgunluk olabilir. Takımda pas atabileceği biri yok. İlk yarıda bitti adam, hele Furkan’ın saçma sapan tercihleri, sanki U21 de oynuyor. O denediği paslar geçse zaten Bursaspor’da ne işi var, gider elite takımlarda oynardı çoktan.

   2
   1
 1. Önce Körüstan sonra Bölükbaşı kulübün içine etti.Ali Ay ‘da tüy dikiyor.Kimse para verdi falan demesin çünkü o paralar da gelecekte kulübün sırtına yük olarak binecek.Üstüne borç yerinde sayıyor ve bir sürü de temizlenmesi gereken faydasız futbolcu var takımda. Bu durumda devre arası nasıl takviye yapılır bilmiyorum ama.Yapılmazsa da Kembo ve Agu’nun olmadığı her maç bu takım bugünkünden ileri gidemez gibi duruyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu