Le Guen takıma kros çalıştırdı

Takımımız üç günlük izinin ardından bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına başladı.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 3 günlük izin yapan Bursaspor, bugün sabah saatlerinde Botanik Park‘ta yaptığı kros çalışmasıyla antrenmanlara başladı.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen eşliğinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat sürdü.

Parktaki parkurda gerçekleşen 45 dakikalık tempolu koşuların ardından yapılan stretching egzersizleriyle antrenman tamamlandı.

Milli takımlarda bulunan Harun Tekin, Aziz Behich, Bogdan Stancu, Dzon Delarge, William Ekong, Mikel Agu, Ertuğrul Ersoy, Kubilay Kanatsızkuş ve Muhammed Şengezer‘in yanı sıra sakatlığı bulunan Pablo Martin Batalla antrenmanda yer almadı.

Takımımız bugün akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocam sizi seviyorum ve güveniyorum iki üç mağlubiyette bizim içimizde hep olan bir taraftar grupları var sizi bile istifa ya davet ederler biz çok alıştık bunlara her zaman başımız dik olmalıyız takımımıza da sahip çıkmalıyız daha şimdiden biz küme düştük diyen bile var gerisini siz düşünün 🙂
  İyi çalışmalar

  60
  4
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!! YÖNETİM İSTİFA!!!

   8
   54
 2. forvet pozisyonunda Sercan oynamalı adamın en azından tekniği var adam falan eksiltebilir stancu ve denizden 10 kat daha iyidir

  24
  8
  1. @mert yorumuna yanıt olarak

   Sercan’ı geçen sene izlediğimiz yetmedi mi? Aydınspor maçını aç izle. Yanındaki adama pas veremiyor daha. Hoca hazırlık maçlarında oynattı. 2. ligde bile zor oynar bu performansı ile.

   5
   6
 3. DEĞERLİ HOCAM ; STANCU VE DENİZİ OYNATMAYA DEVAM EDERSEN KENDİ SONUNU HAZIRLAMIŞ OLURSUN. İYİ NİYETTEN VAZGEÇ VE REAL OL .

  15
  12
 4. Güzel bir uygulama, boşuna dememiş Atalarımız Tebdil-, Mekanda ferahlık vardır diye, artık oyuncular ve hoca Özlücenin ortamından sıkıldıysa arada böyle değişiklikler yapmak lazım, bir de kahvaltı organizasyonları vardı o uygulama da çok güzeldi her hafta başka bir topçu bir mekanda tüm teknik heyete, kahvaltı ısmarlardı bu gelenekte devam etmeli, kaynaşma ve motive için böyle organizasyonlar şart

  5
  2
 5. Uludağ’da yokuş çıkma antrenmanı çalışsınlar biraz. Koşma oranlarında 1 ayda tüm takımları geçeriz. 10bin metre koşucuların antrenmanlarına baksınlar. Yüksek irtifa önemli. Afrika’da koşucular 3bin metrede çalışıyor.

  5
  2
 6. Takımın duran top organizasyonu çalışması lazım, duran toplar hep haybeye gidiyor. Duran toptan kafayla gol atan oyuncumuz var mı?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu