Le Guen “Takım olmalıyız”

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, antrenman öncesi futbolcularıyla yaklaşık 10 dakika toplantı yaptı.

Saha ortasında gerçekleşen toplantıda Fransız teknik adam Paul Le Guen, “Sizden takım olma yolunda iyi işler yapmanızı bekliyorum.

Puan alamadığımız deplasman maçlarını unutup ileriye odaklanmanızı istiyorum.Bu dönemde üstünüze çok şey düşüyor. Her şey tekrar başlıyor. Biz savaşmaya devam edeceğiz. Antrenman tempomuzu da yarından itibaren yükselteceğiz” ifadelerini kullandı.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi artık hoca takım mı olucan İzci kampına İzci lideri mi olucan ne olacak san ol. Sabır taşı olsak çatlarız ama sabırla çatlamıyoruz. Çünkü takımımızı renklerimizi çok seviyoruz. Çıkın erkek çe mertçe aslanlar gibi topunuzu oynayın .Biz taraftarlar siz Topçular sevinelim SAVAŞIN hadi gaari.

  42
  5
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   ne anlamı var 26 maç uyuyup kalan 8 maçta savaşmanın?? şu an hocanın takım olun,savaşın diye yaptırmaya çalıştığı şey geçen sezon bütün maçları verip son 6 maçta köpek gibi oynayan rizesporun yaptığından çok mu farklı şu anda?? bu hocadan tek bir ricam var benim,bundan sonra basına tek bir demeç bile vermeden işini görsün sonra da defolup gitsin bu şehirden,gına getirdi artık boş laflarıyla

   16
 2. sezon sonu geldi hoca aylardır hep takım olmalıyız lafı çıkıyor ağzından ne işe yararsın sen bu takımın HOCASI sensin!!

  28
  7
 3. Takım olmalıyız da değil takım olma yolunda iyi işler yapmalıyız demiş hoca bu hızla 33 34.haftalar oluruz belki.Gerçi hocanın da işi zor takımdaki çoğu oyuncu 1-2ay sonra belki bir daha hiç göremeyecek birbirini bunun farkındalar.Böyle bir takımı motive etmek takım olmalarını sağlamak çok zor inşallah artık önümüzdeki sezon kadrosunda istikrarı yakalarız da böyle sorunlar yaşamayız artık.

  5
  1
 4. Ne yapiyosun 10 aydır? Sana gram inanmıyorum futbol bilgine de güvenmiyorum ama sen gitsen ne değişecek Giray Bulak hikmet karaman yokuş aşağı devam.

  5
  15
 5. Savaştık , savaşmıştık , ama iyi savaştık ha , ne savaştık be , biraz daha savaşalım , savaşmalıydık , savaşabilirdik , savaşırız, savaşacağız , savaşmalıyız , savaşın .

  3
  5
 6. Ulan lig bitecek biz hala takım olma savaşındayız arkadaş başında da söyledim şimdi yine söylüyorum ve gözümle görene kadar söylemeye devam edeceğim bu taraftara gol attıktan sonra timsah yürüyüşü yapacak bir ruha sahip kadro kuramadıkça bu takım hiçbir zaman takım olamaz bu biline nokta

  3
  4
 7. Olamadık Hocam, takımda olmayı beceremedik, birlik olup kenetlenmeyi de beceremedik,
  sen bu taraftara hep mesafeli durdun, ne zaman ki seni ilk tribüne çağırdığımızda gelmedin,
  aramıza mesafe koydun işte o zaman biz senle takım olamadık, uyuşamadık, tutmadı, olmadı,
  zorlamanın da bir anlamı yok sezon sonunda teşekkür edilip, plaket verilip stadyumda, alkışlatılıp
  ülkesine uğurlanmalı

 8. sezon başından beri takım olana kadar sadece ligde 26 maç oynadın,26 maçtır takım olamadın da bundan sonra mı takım olacaksın?? hem olsan ne yazar iş işten geçtikten sonra?? sanki şampiyon olacaksın,sezon bitsin yallah fransaya,gözükme ondan sonra da bize

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu