Le Guen seneye de burada mı?

Bursaspor camiasında son günlerde bir konu gündemi oldukça meşgul ediyor.

Alınan kötü sonuçlarla birlikte eleştirilen Paul Le Guen‘in mukavelesinin 1+1 yıllık olduğu dedikoduları ağızdan ağıza dolaşmaya başladı.

Başkan Ali Ay tazminat ödememek için Fransız teknik adamı göndermiyor‘ şeklinde yorumlar yapılırken, tecrübeli teknik adamla anlaşmanın 2 yıllık olduğu belirtildi.

Bursasporlu yöneticiler sözleşmenin önümüzdeki sezonu da kapsadığını açıkladı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kayserispor teknik direktörü Sumudica ben hak etmediğim parayı almam diyerek Fb maçından sonra istifa edeceğini söylerken Bizim fransız ben paramı alayım da gerisi ne olursa olsun düşüncesinde ve yönetim de buna seyirci kalıyor Hepinize yazıklar olsun.

  32
  2
  1. @9HG yorumuna yanıt olarak

   taraftarımızdan bazıları le guen dursun diyorlar ondan daha iyi hoca bulamayız diyorlar……bu taraftara ne demeli

   12
   6
    1. @ff yorumuna yanıt olarak

     kardeşim içimizdeki çorbacı ve çift takım tutanları(üçüzleri tutan) taraftarı temizlemeliyiz……..2010 da ki ruhu yakalarsak….çok güzel birşey olur

     9
     2
 2. sumudica bile 5 yedi istifa sesleri yükseldi. Malesef olay topçuda. Shehu ilk yarı sonu bomboş pozisyonu yazsa, delarge 2 den birini paslasa. Harun yumurtlamasa barış salmasa……hocaın gerçekten etkisi bi yere kadar…Mühim olan bursa maçlarında tam destek. Topçuları biz oynatacaz.Harunu biz uyaracaz bağıracaz ki konsantrasyonu gitmesin…. Kemboyu,delarge ı biz gazlayacaz yoksa adamlar çok basit adam geçiyor….

  5
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı