Le Guen pes etti…

Bursa Hakimiyet Spor Müdürü Süha Gürsoy'un bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bursaspor‘un kayıp değerlerinden biri Emre Taşdemir

A Milli Takım‘a kadar yükseldi, sakatlandı ve ortadan kayboldu…

Kulüp her türlü imkanı seferber etti genç futbolcunun sahaya dönmesi konusunda…

Hatta teknik direktör Paul Le Guen bile doktor adı verdi, ‘Git burada ameliyat ol, benim de selamımı söyle’ dedi.

Emre Taşdemir konusunda sonuç yine ‘Sıfır…’

Maalesef bu konuda teknik direktör Paul Le Guen de pes etmiş…

Kulüpte Emre‘nin sorununun artık tamamen psikolojik olduğuna kanaat getirildi…

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kronik bir problemi olabilir. Milli takıma kadar yükselmiş bir oyuncuyu bu şekilde kaybetmek acı verici. Ancak kendine iyi bakarsa, geliştirirse dönmemesi için bir neden yok.

  23
  6
 2. geldiğinden beri sürekli patlayacak dendi, patlayacağı belliydi..maalesef kayıp..bir ara fenerle ts ile ismi çıkıyordu, şimdi bilal ve furkan ile..

  22
  8
 3. Kazanmak gerekir,burası amatör kulüp değil, pisikiyatri uzamanıyla çalışsın gerekirse. Sonuçta bu takım için mücadele veririken sakatlandı, yarı yolda bırakılmaz.

  22
  6
 4. Defalarca söyledik ama bazı romantik taraftarlarımız ısrarla genç olduğu için takımda kalması gerektiğini belirtmişti!!! Bakın işte hoca bile bıkmış artık üstelik hoca daha yeni, biz kaç senedir bu çocuk iyileşcek diye bekliyoruz

  9
  21
 5. Onun yoklugunda Aziz parladi ! Kisaca biz birsey kaybetmedik ! Hayat boyledir zaten,bosluklar cabuk dolar,burda kaybeden Emrenin kendisi ! Ya aklini basina alir,kendini psikolojisini toparlar,biran once sahalara doner,yada yok olur gider !!!

  9
  8
  1. @aziz yorumuna yanıt olarak

   ondan fernandaonun boşluğu 2 yıldır dolmuyor zaten,takımda bitirici forvet olmuş olsa 27 değil 37 gol atar lider olurduk

 6. Şahsen benim umurumda değil. Emre Taşdemir’in ayağına top gelince heyecanlanmıyordum bile, nasıl olsa ya auta kesecek yada topu saçma şekilde adama kaptıracak diye düşünüyordum…

  6
  5
 7. emre çok önemli değer inşallah iyleşir sol bek oynarken içeriye doğru girişleri çok iyidi sadece son vuruşları nı geliştirecekti vazgeçilmesin sabredilsin büyük değer emre ve beyefendi karekterli hiç sorun çıkarmadı o bizi seviyor bizde onu seviyoruz yatarak para kazanma derdinde değil en kısa zamanda dönecek sağlara ben inanıyorum

  4
  7
 8. Hocanın işine karışmak doğru değil tabiki ama bazı oyunculara gereğinden fazla sabır gösteriyor, örneğin Kubilay ve Emre. Belki bir ışık gördü bu iki oyuncuda ama olmuyorsa da zorlamayacaksın. İlla Deniz Yılmaz gibi abes bir hareket yapmasına gerek yok hiçbirinin.

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Kapalı
Kapalı