Le Guen “Oyuncularım konsantre olmalı”

Paul Le Guen Adanaspor maçı öncesinde Yenişehir Havaalanı'nda açıklamalarda bulundu.

Bursapor Teknik Direktörü Paul Le Guen, “Daha dikkatli olmalı ve tur için gerekli skoru almalıyız.Kupa maçları her zaman zordur.” ifadelerini kullanırken Bu maçın da kolay geçmeyeceğini biliyoruz. Bunun için hazırız. Bu tür eşleşmelerde mutlaka gerekli skoru almalısınız. Biz de sahada bunun için olacağız. Ligde iyi sonuçlar alarak yolumuza devam ediyoruz. Bunu devam ettirmek için daha dikkatli olmalıyız. Oyuncularıma güveniyorum. Onlarla her zaman her maça aynı konsantrasyonla çıkmalı ve işimize odaklanarak yolumuza devam etmeliyiz diye konuşuyorum. Onlar da zaten bu durumun farkında” dedi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocam elindeki kadro ile zor. Umarım Adana kötü gününde olur. Kadronun yarısı çöp, konsantre olmalarını geçtim, sahada duracakları yeri umarım bulabilirler. İnşallah beni ve benim gibi düşünenleri bu kadro haksız çıkarır. Bursasporumuzun başarısından başka bir düşüncem yok lakin görünen köy kılavuz istemiyor.

  22
  6
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   aynen kardeşim sana katılıyom adanaspor ptt de şuan çok iyi gidiyor bence çok zor maç olacak gibi duruyo inş.en kötü gollü beraberlik olur

   4
   4
  2. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Unutmayalım ki bu maça çıkacak defans hattı dışındakiler geçen yıl bizim banko oyuncularımızdı. Bizler yaklaşık 40 maç bunlara katlandık. Dediğin gibi inşallah bizleri bu sefer yanıltırlar.
   Cümleten hayırlı kandiller.

   6
   3
  3. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, ”bursasporumuzun başarısından başka bir düşüncem yok!” buyurmuşsun ya, o zaman lütfen biraz sessiz düşün. hiç olmazsa malum oyuncuları gönderene kadar…
   takım çok önemli maça çıkarken oyuncu böyle mi motive edilir?..
   çer-çöp, kazma-kürek, kıl-yün…
   bu tür yorumların, gazımızı çıkarmak, şişliğimizi indirmek, ve egomuzu tatminden başka kime ne yararı var…
   le guen, ”eksiklikleri biliyorum, ancak bireysel isimler üzerinden oyuncularımı demarolize etmem” sözü ile bize bu işin gerçeğini anlatmıyor mu?..
   le guen o oyuncuların hocası ise, taraftar olarak biz de sahibiyiz….
   beğensek de-beğenmesek de.
   sevsek de-sevmesek de.
   istesek de-istemesek de…
   daha mantıklı, daha gerçekçi ve daha sağ duyulu yorumlar okuma dileklerimle…

   10
   3
 2. Kupa kadrosu yetersiz bu bir gerçek ancak ben önceki maçlarda zorlanmamızın altında konsantrasyon eksikliğinin de olduğnu düşünüyorum yani bu sefer rakip daha güçlü geçen yılki rakibimiz.Oyuncular bunu bilerek işi daha ciddiye alacaktır ancak yine de daha ideal bir kadro olmasını beklerdim 11 olmasa bile kulubede dinlendirebilirdik as oyuncuları olumsuz bir durumda yararlanırdık.

  2
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu