Le Guen kondisyon yüklüyor

Galatasaray maçında takımın oyunun son bölümünde fizik direncinin düşmesi üzerine teknik direktör Paul Le Guen'in dünkü antrenmanın da büyük bir bölümünü kondisyona ayırması dikkat çekti.

Çalışmaya Pablo Martin Batalla dışındaki tüm futbolcular katıldı. Arjantinli futbolcunun Kayseri deplasmanında oynama ihtimalinin her gün biraz daha azaldığı bildirildi. Paul Le Guen antrenmanın ikinci bölümünde futbolcularına dar alanda çift kale maç yaptırdı.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. PABLO bizim için çok önemli bir futbolcu ama, iğnelerle onu sahaya sürmek ileri ki dönemlerde uzun süre sahalarda oynayamamasına sebep verebilir. artık tam tedavi süreci ile oynayacak seviyeye gelmeden sahaya sürülmemesi gerektiğini düşünüyorum. umarım tez zamanda iyileşir. devre arasında da alternatifi olan bir futbolcu alırlar.

  2. Siz de ama ha. Bir adım ileri gitseniz Batalla ölüm döşeğine girdi mi diyeceksiniz? Yok sakatlandı, yok kondisyonu düşük. Bir rahat bırakın adamı yav!

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı