Le Guen çileden çıktı!

Bursaspor, kampın son günlerinde büyük bir organizasyon skandalı yaşıyor. Olumsuz hava şartlarının yanı sıra organizasyon şirketi yetkilerinin hazırlık maçı ayarlayamaması Teknik Direktör Paul Le Guen'i resmen çileden çıkardı.

Normal şartlarda dünü çift idmanla geçirecek olan Fransız teknik adam, önceki gece organizasyon şirketinin “Hannover 96 ile maç ayarlayabiliriz” sözüne inanıp “Tamam” dedi.

BATALLA’YLA GÖRÜŞTÜ

Ancak, dün sabah idmanda başlayan kriz öğle yemeğinde “Maçın olmayacağı” haberinin gelmesiyle adeta tavan yaptı. Başkan Ali Ay‘la ayak üstü bir görüşme gerçekleştiren Paul Le Guen, şikayetini anlatıp, Ay’dan oyunculara yaşanan fiyaskoyla ilgili bir açıklama yapmasını istedi.

Oyuncularına sürekli yanlış bilgi vermekten sıkıldığı gözlenen Fransız hocanın, yemekte kaptan Batalla ile hararetli bir görüşme yaptığı da gözlendi.

BUGÜN DÖNÜYORLAR

Paul Le Guen, Başkan Ali Ay‘la birlikte yaptığı konuşmada organizasyon şirketi nedeniyle son dönemde programların aksadığını ve akşam antrenmanını iptal ettiğini ilettiği öğrenildi.

Futbolcular, bu gelişme üzerine sivil kıyafetlerini giyerek otelden ayrıldı. Bursaspor, herhangi bir sorun yaşanmadığı takdirde bu sabah antrenmanıyla kampı tamamlayıp Salzburg‘tan TSİ 19.35 uçağıyla yurda dönecek. Bursa‘daki ilk idman  31 Temmuz Pazartesi günü.

Kaynak
Olay

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnşallah yönetimin beceriksizliğini bu Adamın üstüne yıkmazlar bana göre Şenol Güneş’ten sonra gelebilecek en iyi adamlardan biri çünkü yönetimi boşverin ama bu adama hem güvenip hem sahip çıkmalıyız.

  43
 2. Demişti dersiniz.Le gün e Maks 4 hafta veriyorum.Bu adamın kalitesi Recep Altepe nin kuklalarının boyunu aşar.Sabır sabır bir yere kadar der gider.Ki inşallahta gider de bu Ali ay a ve onu göndermeyen belediye çorbacılarına ders olur.Biz bu sene küme düşmeyi hakettik.

  25
  4
  1. @Le guen yorumuna yanıt olarak

   recep altepe ile ne ilgisi var. sen recep altepe zamanında şampiyon olmussun. recep ile ne alakası var adam sana stad yaptı nankör herif..

 3. bu adam zaten bu kadar nasil dayandi bilmiyorum gec bile kaldi bence cileden cikmak icin herseyin kolpa başkan organizasyon sirketin bile ee ne demişler korle yatan sasi kalkar ne bekliyoruz

  16
 4. Bu kadar beceriksiz ve yalancı bı yönetim kurulu daha görmedim kulüp tarihinde rezil ettiniz bu kulübü bırakıp gidin artık yeter daha fazla sinirleriyle oynamayın insanlarin

 5. Yanında tasıdıgın akıl hocalarını da tebrik ederiz, transferler, organizasyonlar süperrr. Beceriksizler ordusuyla bu kadar olur, amator takım olduk iyice..

 6. Ya işte sayın yönetim ve başkan, birileri sizin kadar kolay yalan söyleyip, kendisine güvenenleri aldatamıyor, ah keşke biraz örnek alabilseydiniz.

 7. Ali babanın bir çiftliği varmış. Çiftliğinde kuzuları yaşarmış. Bir gün kuzular başlamış kaybolmaya. Ali aba anlam verememiş. Birde bakmış kendi veterinerler. Tedaviye almışlar kafayı yemiş diye. Ya biz ne yapalım dostlar……..

  5
  2
 8. Bu organizasyonları kulüp içinde ayarlayan kişi tüm personelin karşı çıktığı halde genel müdür yardımcılığına getirilen Nihal Ferik ! Baskan devam et beceriksizlerle çalışmaya bravooo

 9. Her yıl bu organizasyon sıkıntıları yaşanıyor demekki organizasyon işini bilmiyor kulüp. İşin başındaki profesyonelleri gözden geçirmeliler…

 10. takımı ileriye götürecek adamalara ihtiyacımız var geriye değil. kendi içinizde kopuksunuz birde taraftardan destek bekliyorsunuz…

 11. Yeter vallahi bıktık artık lütfen bırak git millet doğru söylüyor yapamıyorsunuz bu iş siZlik değil allah aşkına ısrar etme istifa et

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu