Le Guen “Bir gol daha atabilseydik”

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen basın toplantısında Galatasaray maçına da değindi.

Fransız teknik adam takımın yorulduğunu kabul ederek, “Aslına bakarsanız oyundan düştüğümüzü söyleyemem. Biraz yorulduk bunu kabul edeceğim. Galatasaray’ın ritmi yüksek bir takım olduğunu biliyorduk karşılaşma öncesinde ama belki ilk yarı 1 tane gol atabilseydik maçın gidişatı farklı olabilirdi. Dayanıklılığımızı geliştirmemiz gerekiyor. Bunun sürpriz olduğunu söyleyemem. Kadromuza geç katılan futbolcular oldu. Herkesin aynı anda aynı dayanıklılık seviyesini yakalamasını zorlaştırıyor” ifadelerini kullandı.

Yoluyla
Tolga Öztaş

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. John bu takımın yedeği bile olamaz.takım oyundan düştüğünde jorkuera sinan ve yusuf oyuna girmeliydi, jorkuera konusunda yönetimin le guen e müdahalede bulunduğunu düşünmeye başladım artık.jorkuera sadece batalla nin değil badu ve agu nun da en iyi yedegidir, hem jorkuera hemde furkanin daha fazla değerlendirilmesinin gerektiğini düşünüyorum.

  34
  3
   1. @En Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

    eski hastalık gene nüksetmeye başladı sanki!.. biz de taraftar çok bilinçli !!! guen’lere falan hiç gerek yokmuş aslında!.. sonra da birbirimize sorarız. ”düşme potalarında ne işimiz var ???” diye. eee, bu anlayışla nerede olacaktık ya !!!

    1. @soru-yorum yorumuna yanıt olarak

     Herkes Le Guen’in bu takıma ne kattığının farkında bence. Ancak bu demek değil ki eksiklerini görmezden geleceğiz. Hoca da takım da iyi, bizim dozunda eleştirimiz ve dozunda desteğimizle daha da iyi olacak.

  1. @eray yorumuna yanıt olarak

   nereye karışıyo işler ? Senin gibi ortalığı karıştırmak için yer arayan sahte BURSASPOR lular tabkide karıştırır.Size bi kıvılcım yeter ortalığı karıştırmak için.

   14
   2
 2. Stancu varya o hani Romanya milli takımının santraforuna sahibiz forvete gerek yok dediğiniz.
  Aha o leş olmasa forvette Adebayor veya Vagner Love olmuş olsa hem 2-3 u bulmustuk hem 2. yarı topu ilerde tutacagından takım yorulmayacak ve baskı yemeyecektik.

  6
  3
 3. 2.golü atsaydık 3’ü 4’ü kolay bulurduk. takımın direncide artardı. eğer adam gibi bir forvetimiz olsaydı ilk yarı 4-0 dı.

  5
  1
 4. Bir gol daha atabilseydik, fırsatları gole çevirebilseydik, şöyle etseydik, böyle etseydik. Bunlar Teknik Direktörlerin, İdarecilerin, kameralar karşısında futbolcuların söylemleridir. Geçmişe mazi derler. Bir maçta atamadığınız golleri, sonraki maçlarda atın o zaman da görelim!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu