Le Guen biletlerini kesti!

16 Temmuz’da başlayacak ve 28 Temmuz’da sona erecek Avusturya kampı öncesi tecrübeli çalıştırıcı, 10 isim belirleyecek. 10 gün içinde 10 ismin üstünü çizecek Paul Le Guen, Avusturya‘ya 23 futbolcu ve 3 kaleci ile birlikte toplam 26 isimle gidecek. Vereceği rapor sonrası Başkan Ali Ay da bu isimlere, “Kendinize kulüp bulun” diyecek ya da başta düşünülmeyen oyuncuları Yeşil Bursa, İnegölspor ve Ankaragücü olmak üzere farklı kulüplere kiralayacak.

İşte sınıfı geçemeyenler;

Paul Le Guen‘in takımdan gönderilecek futbolcular için yönetime verdiği ön raporda sürpriz isimlerin yer aldığı bilgisi paylaşıldı. Buna göre, Ricardo Faty, Merter Yüce ve Josua John‘un isimlerinin üzeri çizildi. Sercan Yıldırım konusunda Paul Le Guen kararsızlığını koruyor. Fransız teknik adam Sinan Bakış, Furkan Soyalp, Berat Jonathan Ustabaşı gibi genç oyuncuların performansından ise ilk etap çalışmalarında memnun kaldığını yönetime bildirdi. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu