Le Guen “Bazı oyuncularım ayrılmak istiyor!”

Bursaspor Teknik Direktörü Paul le Guen, Özlüce Tesisleri'nde değerlendirmelerde bulundu.

Tecrübeli hoca Paul Le Guen “Bazıları da burada olmak istemiyorlar ligin ikinci yarısında. Bunun en büyük sebebi yeterince süre alamamaları. Gerekli kararlar mutlaka alınacaktır. Endişeye, aceleye yer yok. Transfer sezonu açılınca yeterince vaktimiz olacak. Oyuncularımız ile görüşme yapacağız. Biz de kendi kararlarımızı masanın üzerine koyup, gerekli kararları vereceğiz.” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. paşalar nereye gidiyorsunuz ya, daha karpuz kesecektik….(gitmek isteyenler bizim iyi niyetli arkadaşlardır, merter,ismail ve talibi varsa bilal.. Diğerlerini sanmam..Herifler deki yüz değil çünkü..

  49
  16
 2. Gerekli süreyi alamıyanlarsa demek ki gübrelerden bahsediyor.
  Vallah bizde onlardan ayrılmak istiyoruz.Isabetli karar olmuş.
  Allah yollarını açık etsin.

  36
  5
 3. sezon başı transfer geriliminden sonra referans noktamızı sıfıra ayarlıyalım:)1 oyuncu bile gelse veya fazlalıklardan 1i bile gitse sevinicem.sizde öyle yapın,Le guen hocamıza güvenelim.

 4. ne tesadüf bizde onlardan ayrılmak istiyoruz ama 1 yıldır gitmiyorlar,cünkü onlara bu paraları bizden başka kulup vermez.yolları açık olsun bursaya bir daha uğramayın başta deniz-ve bilal bursa otobandan bile gecmeyin.hocam sen en iyisini bilirsin.enbüyük bursaspor.

 5. ağam bizimle eğleniyi.hocam ayrılmak isteyen topçular yurtiçi ya da yutdışında bu takımdan aldıkları paranın yarısını alamazlar.gitmek istemezler o yüzden.kendimizi kandırmayalım.hem çok kötü topçular hem de çok karaktersizler.geçen sene otobüs olayından sonra hepsi gitmek istiyodu.jorquera 2-3 takım aradı aldı boynunun ölçüsünü geri geldi bursaya.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu