Le Guen “Batalla ile kalması için konuşacağım”

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Paul Le Guen, Bursa.com'un canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

Gelecek sezon için Arjantin‘e dönmeyi düşünen Bursaspor takım kaptanı Pablo Martin Batalla için konuşan Paul Le GuenBatalla’nın Bursaspor’da gelecek sezon da olması için bir görüşme yapacağım. En azından deneyeceğim” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @! yorumuna yanıt olarak

    birader kulübün gündemini takip etmek için para almaya gerek yok.. Ama alışkınsınız beleşçiliğe ya ondandır garipsemeniz…Bu site ve bunun gibi bir kaçını yöneticiler takip eder ,gündemi inceler taraftar tepkisini ölçer.. Ama boşver sen, kahvede batağa devam et. Zorlama kendini…

    6
    3
    1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

     Yaş kaç ? 🙂 ben sana ne sormuşum sen konuyu nerelere götürmüşsün , sitede haberden çok senin yorumlarını görmeye başladım maşallah haber gelmeden yorumun geliyor , boşsun herhalde gün içinde baya iş güç yok , hep burdasın çünkü kazancını da buradan mı sağlıyosun diye merak ettim 🙂 eyvallah takılmaya devam

     2
     6
     1. @! yorumuna yanıt olarak

      Yas 31 ve hiç çekilecek yaş değil.. İsim gereği bilgisayar başındayım.sosyal medyada takılmaktan ziyade kulüple ilgili haberleri takip ediyorum.. Açıklayıcı oldu umarım..

   1. @BuRSalı yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim inş.Türkçeyi rezil etmek mi ? Ayet paylaşmıyoruz burda . Futbolla ilgili yorum yapıyoruz.Sosyal medyada böyle şeylere takılmayın önce kendi yazdığın devrik cümleyi bir gözden geçir istersen .

    7
    12
    1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

     1.Kelimeyi tam yazmak için ayet paylaşmak gerekmiyor.
     2.O yazdığım mesaja devrik diyorsan senin edebiyattan haberin yok.
     3.Sosyal medyada değil nerede olursa olsun Türkçeyi böyle kullanana tepkimi gösteririm.Kabul edersin etmezsin.Bu benim görüşüm

     1
     3
     1. @BuRSalı yorumuna yanıt olarak

      gösteremezsin, bak cümlenin ilk harfini küçük yazdım, cümlenin sonuna nkta koymadım, noktanın o sunu yazmadım, o’yu tırnak içine almadım..

      kimsenin ne şekilde yazdığı kimseyi ilgilendirmez, dildi dindi oydu buydu gibi ceviz kabuğuna sığmayacak şeylerle de ortalığı karıştırmayın işinize bakın..

   2. @BuRSalı yorumuna yanıt olarak

    Kelimeyi bitirdiğini varsayarsak İnşallah demesi gerekecek. Ancak “inşallah” derse bu da Türkçe değil “güzelim Türkçe” olması için “Tanrı Nasip Ederse” demesi gerekiyor.

    10
    14
    1. @TDK yorumuna yanıt olarak

     Hep Türkçesi böyle Türkçesi şöyle diye diye insanları dinden soğuttunuz zaten. Yok efendim “Allah değil Tanrı.” yok efendim “İnşallah değil Tanrı nasip ederse.”. Kim nasıl istiyorsa öyle yazar, kimse kimseden ne yazacağını öğrenmek zorunda değil.

     12
     7
     1. @Toros yorumuna yanıt olarak

      Lüzümsuz konuşuyorsun burada konu din değil. Ben müslüman değilim ne olacak? Teknik direktörün ve birçok oyuncun müslüman değil ne olacak? Bursaspor’u sevmek için din mi gerekiyor? Bursaspor

 1. Paulbey’i dinledim , gayet gerçekçi konuştu,bizim şu geçmişten kurtulmamız lazım,,soru sormayı da bilmiyoruz herkes taraftarın elinde esir olmuş taraftar öyle düşünüyor böyle felan ,abi düzgün akıllı bişi düşünsek tamam hep yaygarayız , size hesap vermek zorunda değilim benim doğrularım var bu futbolcularla ben beraberim sana noluyor he bir terbiyesizlik yaparsa önce ben çekerim kulağını diyor ya arkadaşlar başarı istikrardan gelir ben bu adamda ışığı görüyorum,ltf destek olun takıma tabi kişiye değil…!!!

  15
  3
 2. 9 yıl önce tanıştığımız Pablo 2 yıl ÇİN ayrılığı ile beraber,7 yıldır,Bursaspor forması giyiyor,inşallah bunu 10 yıla tamamlayacaktır.Son On Yılın Maestro’su,
  Pablo Martin BATALLA’nın,yerli yabancı takımımıza gelen,her yönü ile en kaliteli oyuncu olması sebebi ile keyfini çıkarın ve TRİBÜNLERDE yerinizi alın…..Yararsız Kesintiler bitti.
  LİG ŞİMDİ BAŞLIYOR.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı