Le Guen, Aatif Chahechouhe’yu istemedi!

Transfer çalışmalarına devam eden Bursaspor'da sürpriz gelişmelerde yaşanıyor.

Özellikle uzun süredir kanatlara oyuncu bakan yeşil beyazlılara, Fenerbahçe‘den Aatif Chahechouhe önerildi. Sarı lacivertli ekipte huzurlu olmadığı için ayrılmak isteyen Faslı futbolcunun menajerlerinin Bursaspor yönetimiyle temas kurduğu ve oyuncuyu kiralık olarak getirebileceklerini ilettikleri belirtildi.

ÇOK İSTEMİŞTİK!

Yöneticilerin gelen bu öneri üzerine Teknik Direktör Paul Le Guen‘le bir görüşme yaptıklarını öğrenildi. Fransız teknik adamın, 31 yaşındaki futbolcu için bir araştırma yaptığı ve transfere karşı çıktığı belirtildi. Bursaspor‘un son yıllarda kadrosuna katmak için büyük uğraş verdiği ancak Sivasspor‘un ardından Fenerbahçe‘yi tercih eden Aatif Chahechouhe‘nun kulübüyle 2019 yılına kadar anlaşması bulunuyor.

Kaynak
Olay

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. yalan haber..fenerin kadrosu bu sene oturmadı.Dirar başarısız, Atıf kurtarıcı durumda.Yerine daha iyisini almadan bırakmazlar.Haberde ise Le guen istemedi diyorlar ki orada haberi yazanın ebesi devreye giriyor.

  56
  1
  1. @qq yorumuna yanıt olarak

   Tabi alıştık yıldız oyunculara öyle kiralık falan da almıyoruz satın alıyoruz futbolcuları….neyin kafasını yaşıuosun

   5
   4
   1. @İsmett yorumuna yanıt olarak

    Zaten bu Istanbulun çöplerinden çok memnunuz dimi? Bilal Furkan Deniz Colin Kazım Tuncay sayayımmı daha.. Bunu Sivasdayken alabilseydin bir iki senedede biz yağ çıkarırdık şimdi posasını almak için bekliyor taraftarımız. İki senedir kaçdefa maça başlayıp tamamaladı? Son dakikaların kurtarıcı adayı

 2. Onu beğenme bunu beğenme.. beğendığiniz futbolcularin hangi birini aldiniz.göz göre göre kümeye gidiyoruz.sercanla mi johnla mı oynayacağız..yeter kardeşim..le guen de neyaptıgini bilmiyor.olan bursaspora olacak.yazık

  3
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu