Latovlevici orta sahada!

Sözleşmesi otamatikman uzayan tecrübeli Rumen oyuncu Iasmin Latovlevici dün ortaya çıktı.

Fazla ortalarda gözükmeyen ve yeşil-beyazlıların Afyon kampı’na önceki gün katılan tecrübeli defans oyuncusu Altay karşısında Teknik direktör Yalçın Koşukavak tarafından sahaya ilk 11’de sürüldü.

Latovlevici orta sahada oynarken sol bekte Onur Atasayar önünde Burak Kapacak forma şansı buldu. Umut Meraş ise orta sahanın sağında maça başladı. Koşukavak daha sonra ise Umut Meraş‘ı sol kanada Burak Kapacak‘ı sağ kanada çekti.

Tecrübeli oyuncu Latovlevici sahada kaldığı süre boyunca vasat bir oyun ortaya koydu.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Lato gitse ondan daha iyi tecrubelisini alamayacağız keza Umut Shehu Muhammed ve hatta Ertuğrul için de böyle durum. Toplayalım adamları konuşalım bu saatten sonra zaten zor gibi ama belli olmaz kalede bir Muhammed stoperlerde Sedat ve Ertuğrul solda Umut ve Latovlevici ortada ise Shehu biraz olsun rahatlatır kadroyu bence bir de açtırabilsek şu tahtayı.

  49
  1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

   Onur acayip kötü bide kaptanlık vermişler. Ne yapıp edip tahta açılıp kaptan Şamil gelmeli..Malesef değil topçu kaptan bile yok elimizde

   8
   6
 2. Oynadikça açilir inşallah ama biz bu ligde Latonun bu sezonki maaşini nasil verecez ?
  Umut , Ertuğrul , Lati , Shehu kalirsa güç katar.
  Ama maaş ödeme plani vardir inşallah yönetimin

  16
  1
 3. Sevgili Bursasporlular biz neden bu şekilde olduk hiçbirşeyi beğenmeyen,kendi futbolcunu kötüleyen neden acaba bu kadar yorum yazanlardan kaçı bu sezok kombinesi bu sezaon forması aldı acaba ya Allah akıl fikir versin satmak isteyip para kazanacağım dediğin futbolcunu yerin dibine batırıyorsun be nasıl akıl mantık işi bunun en büyük nedeni sosyal medya da taraftar olmaktan kaynaklanıyor ben bu yorumları yazanları kesinlikle Bursaspor taraftarı olarak görmüyorum nasıl ki EK,nasıl ki RB ,nasıl ki AA Bursaspor a ihanet ettiyse buralarda bu şekil davrananan larda bana göre benzer ihanetleri yapıyorlardır

  10
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu