Latovlevici neden düşüşte?

Samet Aybaba, Rumen oyuncusu Iasmin Latovlevici'nin düşen performansı hakkında konuştu.

Iasmin Latovlevici‘nin düşen performansı hakkında konuşan tecrübeli hoca “Ligin ilk yarısında Umut Meraş ile çok iyi bir ikili olmuşlardı. Ancak sonra Lato kendisine Romanya‘dan özel bir kondisyoner getirdi. Bu gelişme onun performansının düşmesine neden oldu.” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Taraftar93. yorumuna yanıt olarak

   Samet hocam hiç inandırıcılığın kalmadı artık kime leke atacağını bilemiyosun adamları takımdan kesen sen son 10 dk. da oyuna alan sensin senin eserin Lima’ da keza öyle !?

   29
   1
 1. Sheunun kan değeri yükselir, Lato kondisyoner tuttu der,Alper yetersiz,Lima ve Atasanovu sen almadın!Furkandaki mazeret neydi acaba?Hep bir mazeretin var.Kümeden bahsetmek ayıp bu takım Avrupa’ya gidebilir diyen kimdi?Hocaysan Latonun kondisyonerine müdahale edecektin.Demekki adam seni yetersiz bulmuş ve başka birini getirmiş.

  26
  1
 2. Samet Hoca resmen benim dediğimi, düşündüğümü yapmayan kötüdür mantığında hareket ediyor;

  Lato, kendi kondisyoneri ile çalıştı; performansı düştü,
  Lima’yı ben almadım; zaten gördüğüm en yeteneksiz Brezilyalı,
  Atanasov’u ben getirmedim; zaten bizim lig için yetersiz,
  Alper Ademoğlu bizde oynayamaz,

  Hayatı sadece kendi düşündüğüm en doğrusu diye yaşarsan böyle duvarlara toslarsın, belki süper lig te 700 – 800 lü maçlara çıkarsın ama hep orta sınıf takımlarda, tecrübeli ama başarılı olamayan bir teknik adam olarak, Kusura bakma hocam dost acı söyler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu