Latovlevici ile kontrat uzatılıyor

Tam 9 oyuncusuyla sözleşmesi sona erecek olan Bursaspor'da kesin kalması beklenen tek oyuncu sol kanat Latovlevici...

Tunay Torun, Chedjou, Saivet, Sakho ve Umut Nayir’in 1’er yıllık kiralık sözleşmeleri Haziran ayında sona erecek. Jires Kembo, Iasmin Latovlevici ve Furkan Soyalp’in de sözleşmesi Haziran ayında sona erecek. Jires‘i gözden çıkaran Yeşil-Beyazlı kulüp, bu oyuncu ile sezon sonu resmen yollarını ayıracak. Furkan içinse teknik heyetin raporu beklenecek.

Latovlevici ile de sezon başında 1+1’lik bir sözleşme imzalanırken, Yeşil-Beyazlı kulüp dilediği takdirde bu opsiyonu kullanarak oyuncu ile yola devam edecek.

Teknik direktör Samet Aybaba’nın başarılı sol kanat oyuncusuyla yola devam etmeyi planladığı belirtildi. Yönetim Latovlevici‘nin sözleşmesindeki opsiyonu kullanacak.

Kaynak
Fanatik

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Neden ??? Yeni yönetim karar versin. Lato bu takımda oynayacak oyuncu değil. Sol bek ama oraya koyamiyorsun. Önde ise yetersiz . Yapmayın bunu bu takıma yeter.

  93
  28
  1. @İbrâhim yorumuna yanıt olarak

   Latoyu bilmiyorum ama furkanı haecayan samettir seneye yönetim değişince sametle devam edilmeyecek kesin bir şekilde. Furkanı kaçırmadan uzatalım oynadığında herşeyiyle müceadele ediyo maaliyeti de düşük ve yerli oyuncu. Yabancı oyuncu sınırı gelecek yerli kimle doldurabiliriz ki rotasyon bile olsa furkanın yerini bu parasızlıkta

   3
   7
   1. @TSMBursa yorumuna yanıt olarak

    Bu adam ve diğerleri,zaten takımda banko oynuyor ve katkı sağlıyorlarmı???
    Bu takımın yarıdan çoğu,taraftarın beklentilerini karşılayacak yetenek,kapasite ve istikrarda değil!

    9
    2
  2. @İbrâhim yorumuna yanıt olarak

   Samet burada olmayacağına göre nasıl karar verebilir?Adamı basın yoluyla taraftar önüne atan hoca gerçekten bizim aklımızla oynuyor.Bu takım ligde kalsın ondan sonrasında zaten Başkan ve hoca burada olmayacaksınız.

   31
   7
 2. Kiralıklardan tunay torun net alınmalı veya 1yıl daha kiralık olmalı takımda en yetenekli oyunculardan biri ve has olarak tam kanat görevi yapabilen tek kişi

  21
  63
 3. Şu futbol piyasasında 300 bin Euro alıp da bu kadar katkı koyacak başka bir sol bek bulabilirseniz O’nu alın! Ama bulamazsınız. Avrupa’dan ortalama bir oyuncu alsanız 500-600 bin Euro’dan aşağı maaş istemez! Bence Lato tecrübesiyle kulübede bile dursa katkı koyar. 1 yıl daha kalması doğru karar.

  14
  3
  1. @Erdi1963 yorumuna yanıt olarak

   Lato’yla uğraşacağınıza Aziz’i geri getirin. PSV gönderecek herifi. Sonunda 8 Taş kapacak. Aziz Bursa’da eskiden aldığı ücrete gene gelir seve seve.

   9
   1
   1. @Ayhan yorumuna yanıt olarak

    Aziz Bursa’dan 800 bin Euro alıyordu. Lato 300 Bin Euro alıyor. Kalan 500 bine Avrupa’dan düzgün bir kanat forvet alınır. Lato’da Aziz’in yaptığı işi yapar!

 4. Bu ne şimdi..seneye hangi ligde olacaz?futbolcuların bugün aldıği maaşlari seneye 1.ligde nasıl ödeyeceğiz..3kuruş gelirle bu futbolcularin maaşlarini nasıl ödeyeceğiz arkadaş?ali ay cebinden karşilıksiz ödeyecekse sorun yok.mahfetti takımı zaten.birisi açıklasin bu durumu

  3
  1
 5. Ya zaten haberi yapanda biliyor ki yeni gelecek yönetimin önünü açmak için hoca istifa edicek,hoca nasıl karar verecek hangi oyuncuyla sözleşme imzalanacağına.
  KOMİKSİNİZ Haber yapmak için haber uyduruyorsunuz.

 6. Kembo gibi bi adamı tekrar kazanmak varken sabunluk latoyla devam he lan nasıl bi kafa var sizde gerçi y..da var o kafa sizde yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu