Latovlevici “Fenerbahçe’nin üzerindeyiz”

Iasmin Latovlevici, Romanya basınına önemli açıklamalar yaptı.

Tecrübeli futbolcu, şunları söyledi: “Sıralamaya baktığımızda ilk başlarda çok kötüydük ama Ankaragücü‘nü yenince tehlikeli bölgeden uzaklaştık. Şu anda 14’üncü sıradayız ve Fenerbahçe‘nin de üzerinde bulunuyoruz.

“FUTBOLU BİLE BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜM”

Transfer döneminde Bursaspor‘a nasıl geldiği ile alakalı da konuşan Latovlevici, “Steaua ile anlaşamayınca futbolu bile bırakmayı düşündüm. O dönemde menajerim Bursaspor, Las Palmas ve Kıbrıs‘tan bir takımla görüşüyordu. Ardından tekrar ne kadar iyi bir futbolcu olduğumu kanıtlamak istedim. Çünkü ben buyum! Hala bunu gösterebilirim. 30 yaşında Galatasaray‘a gittim. Daha ne yapayım?” dedi.

“SADECE ASKERİM GENERAL DEĞİL!”

Galatasaray‘da oynadığı dönemle alakalı da konuşan 31 yaşındaki oyuncu, şöyle devam etti: “Galatasaray’da maskeyle oynadım. İnsanlar bunu unutuyor. Zor nefes alıyordum. Sürekli maç içinde başım ağrıyordu. Oynamak için her şeyi yaptım. 30 yaşında başka bir kültürü öğrenmek zor geliyor. Çok çalışmanız gerekiyor. Bazı hatalar yaptı ve bunun ben de farkındayım. Baktığınız zaman sadece bir askerim, general değil.”

“TÜRK’LER MİLYON EURO’LARLA MAAŞ VERİYOR”

Son olarak Türkiye ile Romanya futbolunu da karşılaştıran Latovlevici, “En büyük fark para. Futbolcu farkı da çok büyük. Türkler, milyon Euro’lar bile maaş veriyor” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Biri şuna söylesin instagramda fotoğrafını gs yapmayı bıraksın.sanane olum Fener’den bilmem neden adam ol az.burası Bursaspor

  51
  4
 2. Bu zihniyetteki oyuncu olsun teknik ekip olsun tam bir ahmaktır. Ne demek fenerin ustundeyız. Bunu basarımı sayıyorsun diyebiliyor musun ikinci ucuncu sıradayız diye. İki yıldır anamızı aglattınız.

  39
  4
 3. Keltos, fenerin ustunde olmayan mi var ? Kanaryalarin 2 galibiyeti var biri bize ,su adamlari da aliyosun ali ay sonra para yok

  3
  1
 4. fenerin üstünde olman bir şey ifade etmez. fener 18 inci bitirsin isterse. biz 17. bitirince başarılı mı sayılcaz. takımlar önemli değil isimleri kapat puana bak. cok gerideyiz

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu