Lato ve Saivet kulübeden çıkamadı!

Teknik Direktör Samet Aybaba, Fenerbahçe karşılaşmasında iyi bir futbol ortaya koyan Lima ve Yusuf Erdoğan'a 11'de şans verdi.

Latovlevici ve Saivet‘i kulübeye çeken tecrübeli teknik adam, Sakho‘yu da son bölümlerde sahaya sürdü. Cezalı olan Barış Yardımcı‘nın yerine genç Burak Kapacak görev yaptı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Samet sana hiç güvenmiyorum.Şimdi harcanma sırası Latovlevice demi.Sen taraftarı kandırdığını sanıyorsun ama bu taraftar yemez.

  7
  2
 2. Latoyu her maç oynatmamiz lazım çünkü takımda tek orta kesebilen ve sut atabilen adam sakhonunda zamanı geldi artık her hafta bedava puan kaybediyoruz 2 haftada 4 puan gitti

 3. 55te mensah kırmızı yedi sonra da pozisyonumuz yok keşke kırmızı yemeseydi diyo insan. lato saviet sakho3lüsünden 2 tanesi 55. Dakkada daha kırmızı yer yemez girmeliydi aytaç/badjiden biri ve tunay çıkıp(sakattı) ama maalesef sakho70’te giriyor hiç anlamadığım bi şekilde sağ bek stoper ön libero oynatan shehu oyuna giriyor 85te de saviet giriyor 10 kişi takıma karşı 2 ön liberoyla oynuyoruz tek 1 tane pozisyonumuz yok. Bravo samet yönetimden para alamayınca beraberliğe basıp aldı parayı heralde

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu