Lacoste’tan Timsah Arena hamlesi

Açıldığı günden bu yana isim hakkı konusunda hiçbir başkan ve yöneticinin somut adım atamadığı Timsah Arena’yla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Dünyaca ünlü sosyal medya hesabı 433’ün Timsah Arena’nın fotoğrafını paylaşmasıyla birlikte kamuoyunda, Lacoste firmasıyla büyük bir etkileşim yaşandı.

Sadece Bursaspor taraftarı değil, dünyanın dört bir yanında insanlar, bu görsel karşısında Lacoste firmasını yorumlarına etiketledi.

Lacoste ise bu duruma kayıtsız kalmadı. 433’ün yaptığı paylaşım altına, gözler emojisi koyarak stadyumu gördüklerini, göz kırma emojisi koyarak da bu duruma sıcak baktıkları yönünde yorumlar yapıldı.

Bu paylaşımlar yeşil-beyazlı taraftarı oldukça heyecanlandırdı. Bursaspor sevdalıları, ‘Lacoste Arena’ neden olmasın diye birbirlerine sormaya başladı.

Durumla alakalı bugün sosyal medyadan da bir akımın da başlayacağı öğrenildi.

Kaynak
koza24.com

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Stadı tamamlayıp uluslararası düzeyde maça çıkacak hale getirin belki büyük bir final maçı verirler avrupa veya şampiyonlar gibi o zaman gerçekleşebilir gerisi hayal olur

  112
  5
 2. Lacoste gibi dünyaca ünlü bir firmadan gelebilecek en ufak bir destek bile büyük ses getirebilir.
  Bursaspor yönetimlerine düşen bu konuda biraz farkındalık yakalamaktır.
  Bu da ünlü firmanın Türkiye de temsilcisi var ise onlarla iletişime geçmekle olabilir.
  Bir yerden başlamak önemli.

  68
  6
   1. @Guardiola yorumuna yanıt olarak

    Tamamdır.
    Seçilecek yönetimin ilk işi o firma ile iletişime geçmek olmalı.
    Olmaz ise bütün diğer büyük firmaların kapıları tek tek çalınmalı.

    1
    1
   1. @Gülünç yorumuna yanıt olarak

    Gülünç duruma düşen sensin.
    Dikkat edersen Lacoste gibi ünlü bir firma diyorum.
    Renault gibi, Fiat gibi.
    Lacoste ile başlarsın diğer firmalarla devam edersin.
    İçlerinden bir firma ile anlaşma yapabilirsen geleceğin kurtulur.
    Marketing is very important kardeşim.

    1
    1
   1. @B-Devi yorumuna yanıt olarak

    Marketing is very important. /Pazarlama çok önemlidir./
    Timsah Arena ile Lacoste amblemi birbirine çok yakışıyor.
    Bu ünlü firma adına özel bir durum olabilir.
    Belki de onlar için düşük bir rakam olabilecek fakat bizim kulüp için çok önemli bir meblağa anlaşmaya ikna edilebilir.
    Tekrar denemekte fayda var.
    Zaten olmazsa da olmaz der yolumuza devam ederiz.

    2
    2
 3. Haberi yapanlarda Bursaspor dan bîhaberler. Zamanında Lacoste firması ile zaten görüşüldü. Firma futbolda herhangi bir yatırımları olmadığını, futbol ürünleri üretmediklerini, bu yönde herhangi bir kulüp veya oluşuma daha önce de sponsor olmadıklarını ve böyle birşey düşünmediklerini yazılı olarak bildirdiler. Şimdiye kadar stadyum isim hakkı için en çok yakınlaşılan firma Opel dir. Timur Noyan seçilseydi Opel işi tamamdı. Bizim taraftar istemedi tabi ilk seçimde bölükbaşı daha iyi geldi bazılarına. Bölükbaşına marş söyleyenler sonra burada küfür etti onlar kendini biliyor. Neyse anlayacağınız Lacoste zaten daha önce reddetti bizi.

  41
  2
 4. Bu haberler bizi daha çok birbirimize düşürecek. Ortada fol yok yumurta yok bi instagram sayfası bitmeyen heryeri inşaat olan stadımızın fotoğrafını atıyor lacoste buna yorum yapıyor tamam güzel bişey ama bu stad daha inşaat koskoca lacoste bunu araştırmıcakmı görmücekmi. Timsahın ağzını bile baştan savma yaptılar lacoste yetkilisi gelip canlı olarak stadı gördüğünde demicekmi bu ne böyle diye. Herşeyi geçtim bunların hiçbiri sorun olmadı, klüpte lacoste ile sponsorluk yapabilecek kapasitede yönetici var mı ?

  17
  4
 5. Lactose futbola alakası yok. Olsa bile adamlar Türkiye’ye yatırım yapmaz herşeyin çakması olduğu ve bir cezasını olmadığı bir yerde böyle formalar yatırım yapmaz.

  8
  3
 6. sponsorda olsalar bile,şampiyonluk senesi kazandığımız paralar,2015 te sattığımız oyuncuların parası nereye gittiyse oraya gider.bu da bize yeni borçlar getirir…

  2
  1
 7. Eğer bu proje 433 grubunun attıgı resimle buralara geliyor Bursalı hiç bir yoneticinin aklına gelmiyorsa gidip köylerine yerleşsinler sıfır vizyonla yöneticilik olmaz dunya markasıyla yan yana anılacaksan vizyoner profesyonel girişimci yoneticiler olması gerekli

  1
  1
 8. Bence kulüp acilen dava açmalıdır. Bizim iznimiz olmadan, bizim stadyumu kullanarak kendilerini gündem de tutuyorlar. Ve sponsor falan da olmayacaklar evvelce olduğu üzere.

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu