Kuzuların sessizliği!

Bursaspor camiasında sadece o isimlerin sesi soluğu çıkmıyor.

Dünden bu yana Bursaspor Yönetim Kurulu‘ndan ses çıkmazken, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç ve Divan yönetimi de her zamanki gibi sessiz kalmayı seçerek olanı biteni öylece izliyor.

63 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Bu kadar büyük rezilliği tek başlarına gerçekleştiremezler.
   En az onlar kadar, hatta daha fazla medya ve taraftar da suçlu.
   Bu kadar yoğun baskı, kaos, kargaşa, toz, duman içinde yol bulmak çok zor.
   Kitlelerin gücüne devletler dayanamazken, Mestan, Buz ve Sevinç’ler de kim oluyor?..

   11
   11
   1. @M. K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

    kardeş taraftar diyorsunda taraftar ne yapacak, işini gücünü bırak maça git, otobüslerle deplasmana git, üstüne cebindeki parayı ver ailene ayırmadığın zamanı ayır, sonra taraftar suçlu.
    yoğun baskıyı kaldırsınlar diye milyon euro lar alıyolar, bi zahmet…

    4
    2
  2. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Curcuna başlasın.Birbirinizle kavga ede 3de bu fosil ve kuklaya ses çıkartmaya çıkartmaya bu hale getirdik takımı.İyi oldu ama.Simdi amatöre yolculuk başlasın.Temizlenelim.İcimizdeki siyasi odaklı corbacilar bir dökülsün.Her maç küfür edip ceza aldıran kar gitsin.Kemik kadro tertemiz kalalım bakalım biraz.

   26
   2
  3. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Koskoca çınar ağacını ne hale getirdiniz. Mutlu musunuz. ??? 5. Sezon dur kan kusturuyorsunuz bu taraftara. .. ALLAH takımı bu hale getirenlere gün yüzü göstermesin. . Gün gelir hesabı sorulur. ..

   27
   5
  4. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar renktaşlar bazı kişiler saçmalayıp duruyor.İşte siyaset karıştı akp sayesinde adanademir çıktı diyenler var sorarım size nilüfer belediye başkanı turgay para desteği verdiğinde alkışlamalar adamsın başkan demeler ama alinur transfer tahtası açılmasına yardım ettiğinde siyaset karışıyor işte bursaspordan prim kasıyor söylemler var hangi görüşten olursanız olun saygı duyarım ama gelipte akp bursasporu bitirme kararı almış diyemezsiniz en son seçimde hatay ve adanayı chp aldı akp kendisini desteklemeyen şehrin takımını niye çıkarsın onu geçtim adamların işi gücü yok bizi batıracaklar bursa akp nin elinde bizi çıkartları lazımdı burada siyasi görüşleriniz üzerinden onu bunu bu yaptı demeye hakkınız yok trabzonu şampiyon yapacak dediler oldu mu şampiyon olamadı artık böyle söylemleri bırakın kendinizi sorgulayın
   1- Son 4-5 senedir adam gibi kadro kurabildik mi
   2-İyi bir başkan geldi mi
   3-İyi teknik direktör geldi mi (geldi ama iş yapamadı)
   4-Mali sorunlarımızı düzeltebildik mi
   5-İyi bir taraf olabildik mi küfürsüz , madde atmayan
   6-İyi bir medyamız var mı (sabırsız işe yaramayan medya)
   7-Sözde bursalı firmalar destek oldu mu

   Hiçbirini başaramadık ve hep saçma sapan söylemlerin arkasına sığındık sonra siyasiler destek olduğunda siyset karışıyor diye bağırıyorsunuz.

   Şimdi kulübün 450 milyon bankaya borcu var ve ayrıca 30 milyona yakın para alacaklı futbolcu , menejer ve teknik direktör borçlarımız var bu son söylediğim alacaklı 30 milyon mestan efendi lige çıktığımızda en geç ağustos ayında ödeme yapılacak diye erteletti şimdi bu parayı nasıl öderiz ödeyemezsek -15 puan kapımızda
   Taraf sms de destek azdı bursalı firmalar kuruş destek olmadı hayri yazıcı yönetim kurulundaki 14 kişiyle her biri 200.000 dolar verecekti ama taraftar gitti mestan denen satıcıyı seçti lemi keskini attıran hayır gelmezdi gelmedide hayri yazıcı seçilseydi 15 milyon tl ye yakın para gelecekti ama seçilmedi ve çekildi levent kızıl neden aday olmadı çünkü sabırsız , skorcu , küfürbaz bir taraftar var niye gelsin harunu , azizi ve efsane batallayı dövemeye çalıştı taraftar denen şahıslar oyunculara laf söylemeyin adamların kapasitesi belli getirenlere kızın

   29
   22
   1. @ORHANGAZİLİ yorumuna yanıt olarak

    tebrik ederim kardeşim. Bursaspor, ancak sizin gibi taraftarın sayıları arttığı oranda düze çıkabilir.
    maalesef bizim taraftar genel de terazinin ibresine değil, kefesinde kim oturuyor ona bakıyor.
    bazı arkadaşlar olması gerekenden fazla rahat.
    oysa kendileri gibi düşünmeyen ama her sezon bu kulübün ürünlerini ve kombinesini alan bir çok renkdaşı olduğunu unutuyor.
    yorumlarıyla onları kırıyormuyum. ayrıştırıyormuyum, giderek kulüpten soğutuyormuyum, koparıyormuyum diye düşünmüyor.
    gerçekten Bursaspor diye bir derdi olanların bu konularda biraz daha ölçülü davranmalarında yarar var diye düşünüyorum.

   2. @ORHANGAZİLİ yorumuna yanıt olarak

    aklınca bi şeyler yazmışsın ama kör olduğun her halinden belli benzinlik arazisi kaç paraya kimlere peşkeş cekildi katlı otopark neden bursaspordan alındı ve yandaş birine verildi başkan secilirken bazı başkan adayları bir gecede neden vaz gecirildi örnek verdiğin takımlarla bursaspor birmi adademirsporun borçları yüzünden başkanları intihar etti ama maşallah hiç borcu yokmuş gibiler trabzona gelince trabzonun kaç puanı silinecekti haberin varmı ama maşallah berat bey kesenin ağzını acı verdi yandaş ağaoğluna başak şehirin tarftarımı var gümüşdağdda nasiplenecek tabi bütün takımınların borcu var ne hikmetse sadece bizim puan silindi nilifer belediyesi başkanı halkın parasını değil kendi maaşını verdi diye alkışladık yetim hakkı istemiyoruz bursada suyun metre küpü kademeli olarak 10 tlye cıktı alinur başkanın 80 milyon tllik yemek verdi reklam olsun diyede şampiyon olusak 2 milyon tl vercekmiş cebindenmi veriyo yoksa sus payımı veriyo biraz olayları araştırda yaz mestanıda külübün başına ali abin getirdi blok oylarla mallık yapma akıllı ol

    4
    2
   3. @ORHANGAZİLİ yorumuna yanıt olarak

    Kulübün 30 milyon borcu varsa neden belediye başkanı ve ticaret sanayi odası başkanı play-off öncesi 2 milyon prim vaadinde bulundu? Madem bu kadar para verebilecek güçleri vardı da neden borcun kucultulmesinde rol oynamadilar? Dediklerinde haklısın ancak şu bir gerçek: AKP Bursa’ya iyi gelmedi.Her yıl sadece 60 bin eurocuk kirayı,sırf stadını kullanıyoruz diye belediyeye ödedik.Bu meblagdan vazgeçemez miydi? Bursaspor’un akmasada damlayan gelir kapısı olan katlı otaparkin üstüne ben mi yatip hiç ettim.Dediklerinde sonuna kadar haklısın.Bu soyguna dur demeyip çanak tutan en büyük suçlu şeytana ruhunu satan taraftardır.Bu kadar basit.

    15
    5
    1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

     Çağlar akbaba gibi kaleci bizim mahallede dolu ayda 5000 e oynarlar kubilay gıbı oynayan benım oğlan var 13 yasında ondan iyi oynar mahalleden adam toplasam daha iy bi bursaspor yaparım bu ne rezıllık özer selcuk gıbıleri aldılar kulubede sakız ciğnesinler die!

     2
     1
  5. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Yeni bir yapılanma ile birlikte maksimum sabır şart ! Şimdi bakalım kim taşın altına elini sokup Bursaspor’ a sahip çıkacak !
   Mesut Mestan parasız pulsuz buraya kadar getirdi olmadı ! Olmayacağı belliydi ama umut işte play off gerçekten büyük başarıydı işimiz şansa kalmıştı topçulara 5 kuruş para ödemezsen kim oynar ! Hiç kimse ! Ama bazı karaktersizler hariç birçok topçu onurlu davranış sergileyip imkanları doğrultusunda buraya kadar getirdiler ya helal olsun…Armaya inanmışlar camianın büyüklüğüne inanmışlar mestan’ ın lafıyla sezon sonu ödemeye imzayı atıp iyi ya da kötü oynamışlar sonuç olarak sıfıra sıfır elde var sıfır ! Bankalar da yarın paraları ister Allah yardımcımız olsun !
   Şirketleşebilirsek belki ! Satın özlüce’ yi doğru Vakıfköy’ e stadın isim hakkı falan derken iyi bir projeyle düştüğümüz yerden kalkabiliriz kanaatindeyim ama camia buna sabır gösterip katlanır mı ! Orası muamma ?!

   29
   5
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sen gerçekten bursasporlumusun kimin malini satıyorsun milli emlak salak mi sana versin de satasın sen Özlüce de kıracısın,, yorum yapmadan önce bılgı sahıbı olun önce,,

    2
    2
    1. @Tek 16 yorumuna yanıt olarak

     Alinur abin Ankarayla bağlantı yapsın Bursaspor takıma devredilsin her işe kılıf uydurulur rahat ol ! Hani ”ben Bursasporluyum kardeşm kim ne derse desin” diyodu ya geçen gün…Taşın altına elini soksun şimdi !
     Asıl şimdi görücez kim Bursasporlu kim değil ! Dost kötü günde belli olur…

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Dediklerini yapmak imkansız çünkü stad bize değil belediyeye ait.Elimizde sadece taşınmaz olarak vakifkoy var ancak ona da yakında haciz gelir.Sonumuz Mersin İdmanyurdu gibi saha kiralayip antrenman yapmak olacak.Alinur aktaşta bundan sonra Beşiktaş’a şov maçı yapmaya kiraya verir şantiye arenasını.

    21
    7
 1. Beş kuruşsuz başkan, koca şampiyon bursaya sahip çıkmayan bir şehir yokmuydu koca şehirde takıma sahip çıkacak bir allahın kulu, mesut Mestan müsvette başkan kulübü yöneten futbolxular

  18
  4
 2. KİMSEYE KÜFÜR EDİLMEMELİ..MESTAN YÖNETİMİ DE İDRİS SEVİNÇ DİVANI DA BAŞARISIZ OLMUŞTUR..BU DURUM ÇOK AÇIKTIR..İKİ BAŞKANIN DA BİR AN ÖNCE İSTİFA KARARI VERMESİ ŞARTTIR…BU İŞLERDE ETKİN OLABİLECEK KİŞİLER SORUMLULUK ALMALIDIR..MESTAN VE SEVİNÇ EN KISA SÜREDE İSTİFA ETMELİDİR..

  12
  1
  1. @FASTRAC yorumuna yanıt olarak

   Biz seneye düşeriz bu Mestan aç köpegi varken gercekten koca bir şampiyon olmuş bursasporu düşününce üzülüyorum haydi taraftarlar bu timsah kaldıralım yoksa takım uçup gidiyor

  2. @FASTRAC yorumuna yanıt olarak

   başkan secimlerinde ekmek arası köfte yer bunlar sonrada oyları sayarlar başka bir boka yaramazlar bildiğin koyun yani

 3. elinizden ne geliyorsa yaptınız hatta son maçta özeri yanlışlıkla yeneriz diye kadro dışı bıraktınız. bu takımı siyasetin oyuncağı amigoların arka bahçesi yaptınız helal olsun siz yaptınız. amatöre yolculuk başlamıştır hayırlı olsunn
  recep bölübaşı
  erkan körüstan
  ali ay bu 3 isimi bursa unutmayazak.

  11
  2
 4. Divan ku rulu İdris sevinç siyasetçi Bursaspor düşmanı defol git biz bu herifi görmek istemiyoruz bu geldiğinden beri uğursuzluk geldi.Bursaspor taraftarına hesap soruyor bizde sana hesap soruyoruz Bursaspor düşerken maddi manevi yerlerde sürünüp zarara uğrarken siz nerdeydiniz.Bursaspor siyasetten uzak tutun dedikçe içine soktunuz alın size faturası ,İdris sevinç İSTİFA ETTİRİLMELİDİR.Mesut Mestan yazdın çok güzel destan geldiğinden beri belediye binasında Alinur yanından ayrılmadın be yazık.Bursaspor yönetemiyecek başkan gelmesin kardeşim.Bursaspor uzaktan kumanda ile yönetildi işte sonumuz.Dün akşam süperlige çıkamadık bana göre bir kez daha kümeye düştük.Bursaspor u bu hale getiren Recep Bölükbaşı, Erkan Körüstan ,Recep Altepe,Vali Harput,Ali Ay ve saz arkadaşları ve Bursaspor a kazık çakan ama yüzsüzlük bini bir para olan İdris sevinç denen şahıs ın Allah bildiği gibi yapsın onları…Bursaspor un hedefi olmayan, istirarsızlık, projesi olmayan ,bir model sunamayan maddi manevi her geçen gün geriye giden bir camia artı buna FİGÜRAN olan timsah arena yı eklersek neyin başarısından bahsediyoruz.Rahmetli İbrahim Yazıcı senin gibi başkan gelmeyecek seni birkere daha anladık.Rahmetlinin kemiklerini birkez daha sızlattık.İbrahim yazının hedefi vardı zirveye oynayan her sene Avrupa da oynayan, sabit gelirleri olan ve kimsye MUHTAÇ olmayan bir Bursaspor oluşturdu ve yaptı.Nerelerden nerelere yazık Bursaspor düşman soksak bu kadar Bursaspor zarara ve hüsrana uğramazdı.Bizi herkese rezil ettiniz Bursaspor düşmanları ama şunu bilin ki Bursaspor düşürsenizde yıksanızda Bursaspor kimse bitiremez gerekirse amatöre düşeriz gerekirse sokakta oynarız kaldırımda destekleriz.Bu şehirde yeşil beyaz renk ve şanlı armamız kalbimizde ve gözlerimizin bakışında olacak bunu herkes bilsin…Bursaspor Bursasporlularındır…

  8
  1
  1. @teksas yorumuna yanıt olarak

   merak etme araplara satarlar bundan hiç şüpen olmasın bizde bu corbacı taraftar olduktan sonra koyunların sessizliği diyorum nokta

 5. Mevcut yönetimde akrabam olan bir şahıs var, adam neden yönetime girdin sorusuna çevre edinmek için cevabını veriyor, işte böyle insanlar yönetiyor şu an bu kulübü, biz kazara çıksaydık bile seneye düşmenin en büyük adayı olurduk bu yönetimle, hadi ilk sene düşmedik ikinci veya dördüncü vs. halbuki biz, en azından ben ne hayal etmiştim? Şampiyon olduktan sonra kulüp level atlar artık hep ilk 5in 4ün 6nın içinde oluruz diye hayal ettim ama olmadı, bakın trabzona mesela, adamların küme düşme ihtimali var mı? Hiçbir zaman trabzon düşmez, işte biz de öyle bir kulüp olmalıydık ama olmadı, gelen soydu giden soydu, olan bize oldu, bunda taraftarın da çok suçu var, şampiyonluktan sonra 3.lüğü 4.lüğü beğenmeyen hocaya küfreden yuhalayan, çorbasına bakan, belediyeci, hain bazı akılsız taraftarların. Ya bu kulübün evini yıktılar kimse sesini çıkarmadı daha ne olsun.

  Bu kulüp bu borçla kapatılır ve yok olur antep gibi, bu da bir nevi şampiyonluğun bedeli olur, çünkü şampiyon olduğumuz için o borçları yapabildik, o borçlar da bizi bitirecek, sizi bilmem ama ben BursaFk ya da B.B Bursaspor gibi bir takımı, üstünde 20?? tarihi yazan yeni bir armayı asla desteklemem, futbol benim için biter, kimse de çıkıp beni suçlayamaz desteklemediğim için, evladı ölen birine gidip, üzülme ya bir tane daha çocuk yaptık bak bu da senin çocuğun bunu sev demek ne kadar anlamsızsa bu da öyle bir şey, Bursaspor’um öldü derim eski resimlere bakarım, eski videoları izler avunurum. Ama maalesef olacakları da biliyorum, ilk önce herkes desteklemeyeceğini söyleyecek ama o YENİ takım iki başarı yakalayınca, süper lige çıkıp o 3 büyütülmüşlerle maçlara çıkınca yavaş yavaş bu da bizim takım ya nolcak deyip destek verecekler, bizim gibilere de destek vermediğimiz için küfür edecek, hain diyecekler.

  Umarım bu senaryo gerçek olmaz ve hem iyi niyetli, hem mali güç sağlayabilen, hem nüfuzlu, hem de siyasetcilerle düşüp kalkmayan, onların eline bakmayan gerçek yönetici bir kadro gelir ve işleri yoluna koyar, umudum var mı, çok çok az.

 6. Ben her zaman söyledim mestan dan başka olmaz para Yok yalanla iş olmaz kulüp yönetilmez o işi benım babamda yapar takımda futbolcu Yok hepsi toplama önce paralı Başkan lazım

  5
  4
 7. konuşmaya yüzü yok beceriksizlerin 8-10 ay futbolcuya para verme sonra başarı bekle. ne özer, ne kibulay 10 ay para vermemek nedir yahu siz neyinize güvenip yönetime aday oldunuz !!!!!!!!! Alın size şehrin dinamikleri hiçbiri 5 para etmez. Siyasilere kulübü muhtaç ettiler siyasilerde yapacağını yaptı. B A T I R D I N I Z ! ! !

  5
  2
 8. ÇARŞAMBANIN GELİŞİ PERŞEMBEDEN BELLİ OLDU BU KADAR BORÇ NASIL ÇIKILIR BU İŞİN İÇİNDEN GELENE PARA GİDENE PARA NASIL OLACAK BU İŞ ORTADA PARA YOK ÖNCEKİ BAŞKANLAR NE OLDU BU PARALARA HERKESİN İŞİ GÜCÜ İYİ KLÜP ZARAR GÖRDÜ ÇÖZÜN BAKALIM DÜĞÜMÜ NASIL ÇÖZÜLÜR

  4
  1
 9. Bu saatten sonra bize gereken eğer gerçekten Bursa halkı bir gram saygıyı hak ediyorsa yeni stadyumun tüm gelirleriyle Bursaspora bırakılmasıdır. Artı olarak acilen açık ve kapalı bazı otoparkların Bursaspora bırakılması gerekiyor. Vermeden almak ticarette birtek otopark işinde var. Öyle ayranla gazozla para kazanılmaz. Belediye stadyuma giden tüm yolları derhal bitirmeli ve stadyum iç ve dışında ki allah ne verdiyse her metrekare kiralanmalı. Stadyum ve çevresi PodyumPark tipinde her alanıyla ticarete dahil edilip gerçekten 24 saat işletilmeli. Bursaspor şirket kafasıyla yönetilirsr her ay cebine 2-3 milyon tl nakit para girer. Avrupada bunu yapan kulüplet var öyle devlet falan da değiller. Bize acilen Profesyonel marka yöneticileri lazım. Artık mesutlar aliler veliler bu kafalarla 2020 dünyasında cacık bile yapamazsınız. Ya bu kulüp için herşey yapılacak yada mersin eskişehir manisa kocaeli sakarya orjinal gaziantep orjinal göztepe altay falan gibi uzun yıllar sahnede olmayacağız ve borçlar hala yerinde sayacak. Seçim Bursa halkının ve özellikle bu projeleri ilk etapta gelişmesi için gerekli izinleri verecek olan siyasilerin.

  4
  1
 10. Alt yapı alt yapı diyorsunuz Bursa evlatlarına hainlik yapıyorsunuz bu kadar gencin ahı varken olacağımız buydu Önce alt yapıdaki menfaatçileri temizleyeceksiniz

  4
  2
 11. Abiler, kardeşler. Kusura bakmayın da Kubilay çöpünün başkan Mesut Mestan’dan fazla mal varlığı vardır. Bu başkanı seçenler düşürdü. Gerçek budur.

  4
  1
 12. Arkadaslar bize Aziz Yildirim gibi bi yonetici lazim. Yeri gelicek locadan kulubeye telefon acacak cikartin lan su Kubilay’i oyundan diyecek, Yeri gelicek soyunma odasını basıcak Ne bicim oynuyosunuz lan siz diyecek. Cevresi genis olacak sponsoru kolay olcak kaliteli topcu getirecek. Bize hiddetli yonetici lazim, galatasaray macina da 3 forvetle cikacak teknik direktor lazim cunku biz bole seviyoruz bole istiyoruz.

  4
  1
 13. burdan hep yazdık divan kurulu bursaspora zarar veriyor yararı yok diye ali ayın her seyini bildikleri halde sesleri cıkmadı şimdide öyle TARAFTAR OLARAK BASKI YAPIP DİVAN KURULU DERHAL LAV EDİLMELİ.mestan bir an evvel çık açıklama yap ne olucaksa olsun

  3
  1
 14. Şuan Instagram da maç sonu ada takımın sevinç fotosu var soygun bitti banka emin ellerde yazılı balon ile maytap geçiyorlar hani bu bizim taze 4 gol yemiş kaleci varya çağların bı maç sonu soygun basliyorrrr balonu ile fotosu ya ne futbolculara kaldık kaleci dahil tüm takım yollanmali sil baştan kadro şart

  3
  2
 15. Bir kez daha içimizden bir parça daha koptu Rahmetli İbrahim Yazıcının bıraktığı takım nerede şimdi nerede maddi manevi, Rahmetli İbrahim Yazının ailesi eşi kim bilir ne kadar üzülmüştür adamın kemikleri bir kez daha sızlatıldı.Bursaspor içine düşman soksan bu kadar olmaz.Bursaspor bu şehirde fazla demek ki , Bursaspor yoruldu artık taraftar bitti söz söylemekten ben anladım ki gelen başkan ve yöneticiler kendi çıkarları için gelmekte Bursaspor üzerinden prim yapmaktalar kendi işleri için…Nalet olsun böyle başkanlara yöneticilere Bursaspor oyuncak olmuş hemde uzaktan kumandalı…YAZIK nerede benim eski Bursasporum nerede çok uzaklarda Allah sonumuza hayır eylesin.Ayrıca bu resimdeki şahıslarda istifa etmelidir derhal.

 16. Ben olsam İdris Sevinç’i kulüp başkanı, Mestan’ı da divan başkanı yaparım. Ters trakoşa. Bakalım naabarlar?

  2
  2
 17. Hicbirsey bitmiş değildir farzedelim yeni düştük süper ligden bakın ben başkan yerinde olsam kadro sil baştan yaparım altyapı topcularimiz hariç takımı komple yollarım kaleye altyapıdan iki kaleci alırım kalecide sorun olmaz Bursaspor altyapısı kaleci fabrikası gibi ve zımba gibi genç yalancı topçular var alırım 5.6 tane yabanci ortasaha forvet bittiiii hemen önümüzdeki yıl çalışmalarina başlattım takımı hoca mı Ali Tandoğan yada uğur Tütüneker ve vakit kaybetmeden bunları yaparsın inşaallah Mesut Mestan yoksa bu kadro takviye ile devem dersen yandık sakın ola bu kadrodan altyapı gençleri hariç hepsini yolla bu seneden eser kalmamalı takımdan taraftar igrendi bu kadrodan da oynanan futbolda da o yüzden sıfır km kadro hemde hemen belki zor ama yapmak zorundasın hem maliyet te düşük olur krizi fırsata çevirip futbolcuda kazanırız hemde süper lige çıkarız haydi başkan

  2
  9
 18. ne kuzuların sessizliği. kuzu bunlar kuzu.
  geçen sene ilk fb maçından sonra Samet aybaba
  HERKESE VAR DA BİZE YOK MU demişti. ulan adam ne espri yapmıştı.aklıma arasıra geliyor hala gülüyorum

  2
  1
 19. Sat ozluceyi sat.
  Zaten satılmayan birşey kalmadı. Orası özlüce,nerden bakarsan bak yine bi 700-800 milyon yapar. Sat git Vakıfköy e .Bütün borçlarını öde iyi bir yapılanma ve kadro kur.Kenara para bile kalır.

  2
  5
 20. acıklama yapacakta ali abisi yap dedimi acaba onu merak ediyorum belediye başkanından habersiz acıklama yapa bilirmi

 21. Dinozor , hangi saatte hangi hapını içeceğini unutuyordur , kalkıp bursaspor hakkında açıklama yapacak bide

  1
  1
 22. Beyler doğruluğunu bilmiyorum Fakat İbrahim Burkay ın bir açıklaması okudum aynen şöyle diyor 500 trilyon borç var diyor Bursaspor’un 80 trilyon verelim Karacabey Belediyespor Süper Lig’e çıkaralım ismi ne Bursaspor Futbol Kulübü olarak değiştirelim diyor Bence Faruk Çelik ve Belediye Başkanı Mesut mestanadestek olurken Bu şekilde bir proje düşünüldü mü acaba diyorum Yorum sizin

  1
  11
 23. Beyler biz çoook önceden düştükte yeni tescillendi.bu taraftar Atatürk stadı yıkılırken sesini çıkarmadı,passolig gelince çıkarmadı.erkana recebe Ali aya sonuna kadar sabretti.bizim problemimiz şu biz yani taraftar tepki vermesi gereken yerlerde tepki vermedik sabrettik.ya da sadece sosyal medyadan kendimize anlattık.heee bir de sözüm ona taraftarlar var klüpten nemalanan,onlara da sesimizi çıkarmadık.eeee sonuç basiretsiz başkanlar,yöneticiler,hocalar,futbolcular olacağı buydu.

 24. Cebinde para olmayan vizyonu olmayan başkanı seçenler parmak kaldırsın nasıl mutlu musunuz böyle bizi bu hallere düşüren siz yönetimi başımıza getiren emeği olan herkesin allah belasını versin bursada bir tane bursasporluyum diyen rahmetli İbrahim yazıcı gibi dik duruşlu bir adam yokmu kimse mi kendine guvenemiyor yoksa birileri engelliyor yada çok korkuyorsunuz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu