Kuş Avcısı ayrılıyor

Ve Ozan İpek için bursaspor defteri bir kez daha kapanıyor.

 

YUVASINA DÖNMÜŞTÜ

 

Bursaspor’da şampiyonluk kazanılan sezonda Fenerbahçe ile Beşiktaş’a attığı gollerle taraftarın gönlünde taht kuran ve “Kuş avcısı” diye tribüne çağırılan Ozan İpek’e yine yol göründü. Ertuğrul Sağlam’la yaşadığı problemler nedeniyle bir dönem takımdan ayrılan, sonrasında Mersin İdman Yurdu’na kiralık olarak giden tecrübeli futbolcu yeniden yuvasına dönmüştü.

 

GÜNEŞ ÇOK OYNATMADI

 

Hikmet Karaman döneminde yapılan Avusturya kampında Eintracht Frankfurt maçında dizinden sakatlanan ve yaklaşık 8 ay sahalardan uzak kalan Ozan İpek eski günlerini yakalamaya çalışsa da bu sezon teknik direktör Şenol Güneş’in gözüne girmeyi başaramadı. Güneş’in fazla forma vermediği Ozan İpek’in takımdan gönderilmesi kararlaştırıldı.

 

BİRLİKTE KARAR VERİLDİ

 

Ozan İpek’in menajerlerine gerekli tebliğin sözlü olarak bizzat Başkan Recep Bölükbaşı tarafından yapıldığı öğrenildi. Ozan takımın Side kampına katılacak. Ancak bu süreçte kendisine yeni kulüp arayacak. Teknik direktör Şenol Güneş’in Ozan’ı performans düşüklüğünden, yönetimin de aldığı yüksek ücret nedeniyle gönderme kararına birlikte karar verdikleri belirtildi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu