Kurnaz taktik!

Oldukça çalkantılı bir süreçten geçen Bursaspor’da camia 11-19 Ocak’ta yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurula odaklanırken, transferle ilgili çalışmalarda sürüyor. Hafta başında yönetimin Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile yaptığı toplantıda yurt içinden alınacak oyuncularla ilgili acele edilmemesi yönünde bir karar çıktığı öğrenildi. Hamzaoğlu’nun özellikle gözünün Galatasaray’da olduğu belirtildi. 

ISRARCI GÖZÜKMÜYOR

Genç teknik adamın, Bilal Kısa ve Emre Çolak için verilecek kararı beklediği ve çıkacak sonuca göre yol haritasını çizeceği bildirildi. Şuan için bu iki isim için çok istekli gözükmeyen fakat ilerleyen süreçte Hamzaoğlu faktörünü kullanacak olan yeşil beyazlı kulübün, menajerlerle görüşmelerini sürdüğünü belirtildi. Timsah’ın Hocasının Bilal’de ısrar etmesinin en önemli nedeni ise Pablo Martin Batalla transferinde yaşanan sıkıntı. 

SUTTER KARAR AŞAMASINDA

Arjantinli oyuncunun kulübünün bonservis için yıllık 1,5 milyon Euro’yu peşin talep etmesi, Batalla’nın da yıllık aynı rakamı istemesi karşısında sıkıntı yaşayan Bursaspor’un, rakamları düşürmeyi başaramadığı belirtildi. Bu arada yeşil beyazlıların sezon başında transfer ettiği ve hiçbir verim alamadığı Tom De Sutter’in mutsuz olduğu için Bursaspor’dan ayrılmak istediği öğrenildi. Belçikalı golcü, Hamzaoğlu’nun göreve gelmesinden sonra 3 maçta da 18 kişilik kadroya girememişti.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu