Kurban bayramımız kutlu olsun

Tüm Müslüman alemi, Bursaspor camiası ve siz değerli takipçilerimizin kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Yaptığımız tüm ibadetlerimizin kabul olması dileklerimizle…

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Yuri Boyka yorumuna yanıt olarak

   FİLMİN ADI : kendim ettim kendim buldum.
   VİZYONA GİRİŞ TARİHİ : 2011-2012 sezonu (şampiyonluk sonrası)
   ROLLER ve OYUNCULAR :
   kurum-işletme-kulüp : Bursaspor.
   patron-iş veren : taraftar.
   patronun babası : şampiyonluk öncesinin yönetimleri ve tribünleri.
   genel müdürler-ceo’lar : köristan, bölükbaşı, ali ay.
   iş yeri çalışanları : teknik kadro ve futbolcular.
   FİLMİN KONUSU : yeni patrona babasından çok büyük bir miras kalır. ancak yeni patron, bilgi, birikim ve donanımı olmadığı için bu büyük mirasın ağırlığını taşıyamaz ve yönetemez.
   çünkü genel müdür tercihleri kökten yanlıştır.
   çalışanlarına sürekli kötü muamelede bulunduğundan onlardan istenen ve beklenen verimi alamaz. iş yerinde verim düştüğünden maaşlar ve genel giderler ödenemez. herkes kaçmaya çalışır, ve şirket batmaya başlar.
   çözüm için daha bilgili genel müdürler ve çalışacaklar aranır ve onlara teklifler yapılır.
   fakat, her birinden alınan cevap neredeyse birbirinin aynıdır ve adeta tokat niteliğindedir.
   ”BEN BÖYLE BİR PATRONUN İŞ YERİNDE ÇALIŞMAM!”
   en kısa zamanda patron zihniyetinin değişmesi ümidi ve temennisiyle herksin mübarek kurban bayramını yürekten kutluyorum.

   3
   1
  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim Bayramın özelliği tüm İslam alemini kapsar. Biz müslümanlara bu tarz yaklaşımlar yakışmaz. Her şeyin bu dünyada da olmasa öbür dünyada karşılığı var

   2
   2
 1. Tüm islam aleminin KURBAN BAYRAMI ını Kutlarım. RENKDAŞLARIM ın bayram larını kutlar aile leri ile mutlu huzurlu sağlıklı bayramlar geçirmelerini Cenab ı ALLAH tan dilerim. ..

  4
  1
 2. Kurban ve ramazan bayramı mesajı yayınlamıyorsunuz demiştim. Bana cevabımı verdiniz lafımı geri alıyorum. Hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Sizin ve tüm renkdaşlarımın bayramını kutluyorum 🙂

  1
  1
 3. Sevgili Bursasporlular ;sevdasını yüreğinde yaşayan tüm Bursasporluların,rahmet ile anınnların, şehrimin güzel insanarının,ülekimzin ,islam aleminin Kurban bayramı kutlu olsun.
  Bayram da ayrım yapılmaz lakin küçük bir ayrıcalığık EK nın,RB nın ,RA nin ,AA ın bu şehirde acaba kimler ile bayramlaşma yüzü oluyor acaba kaçımız da Rahmetli İbrahim yazıcıyı dua ile anıyoruz .
  Bursaspor demek çıkarsız sevgi,saygı,adalete sahip çıkmaydı ,
  Şampiyonluktan sonra herkesim ben şamp,yon yaptım mefeat,çıkar sağlamak benim hakkım demeye başladı sevgi bitti ,düzensizlik başladı birlik bitti senin benim adamım başladı

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu