Kupa maçında yeşil formamızla sahadayız

Ceyhan Spor karşısında 'Yeşil Formamızla' sahadayız!

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocam bugün Hasan Basri’leri, Vefa’ları mefaları oynat bâri artık. Unuttunuz çocukları. İşin gücün Ofosu, Matavz amk. Hepsi çöp. Oynat bak gençleri nooluyo. Tek başına Göztepe’ye 4 gol atan Batuhan Kör, bugün oynasın CEyhanspor’a 5 atmazsa öpsünler.

  7
  14
  1. @Sefer yorumuna yanıt olarak

   Doğru söylüyon kardeş. Sadece Matavz’a 900 bin euro vermişler, menejer komisyonu hariç. Lan o paraya Koca Bursaspor’un bütün transferleri biterdi bee. Yazıklar olsun. Ondan sonra tahta niye kapalı. Şimdi tam da cevabını buraya yazıcam ama ayıp olcak.

   5
   3
   1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

    Zaten bütün para çöplere gidiyo. Ondan sonra batıyoz. HAdi ondan sonra da taraftar yardım hattı, Bursaspor yaz 5116’ya gönder. Siz paraları çöplere dağıtın, nası olsa yine biz toplarız sizin dötünüzü. Ah bu yönetimler yok mu. Alayı hırkız

    1
    1
 2. Ben olsam beyaz forma giyerdim. Bu yeşilin rengi çok boğucu. Nike tutturamamış yeşili. Geçen sene beğenmediğimiz Kappa’ın formalarındaki yeşiltonu, tam Bursaspor yeşiliydi. Bu seneki formalar acı yeşil. Çok kötü. Aynı Urfaspor forması gibi. Yandan sal sarı şeridi, aynı Urfaspor amk. Bu ton yeşil mi olur be ya? Bursaspor’un yeşili bambaşka bir yeşildir. İnsanın içini açar, ruhunu okşar. Onu gördün mü 5 kilometreden tanırsın. Hah Bursaspor geliyo dersin. Bu ne böye? Neymiş, Nayk’mış. Pöhh amk.

  1
  8
  1. @Çok Biliyonuz yorumuna yanıt olarak

   Rumuzun gibi çok biliyorsun Bursasporun gerçek yeşili budur kafan basmıyorsa gündüz şöyle dön bir Uludağa bak geniş açıdan Bursaspor’un yeşili Uludağ’ın yeşili beyazı ise zirvesindeki kardır.

 3. O yeşili formayı kim seçtiyse
  Onun zevkine Tüküreyim.
  Hâlâ standart bi yeşili bulamadılar
  Yazıklar olsun inşallah Düzelir

  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Bursasporun gerçek yeşili budur kafan basmıyorsa gündüz şöyle dön bir Uludağa bak geniş açıdan Bursaspor’un yeşili Uludağ’ın yeşili beyazı ise zirvesindeki kardır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu