Kupa maçında takım ona emanet!..

Yeni teknik direktörle yarına kadar anlaşma sağlanması ve lisans işlemlerinin ardından hocanın Menemen maçında kulübede olması bekleniyor.

Yalçın Koşukavak’la yollarını ayırdığını açıklayan Bursaspor‘da yeni teknik direktörle yarına kadar anlaşma sağlanması ve lisans işlemlerinin ardından hocanın Menemen maçında kulübede olması bekleniyor.

Takımı kupadaki Erzurum maçına ise Musa Öztürk çıkaracak. Nitekim son antrenmana takımın başında Musa Öztürk çıktı.

Bursaspor‘da yardımcı antrenör olarak, Muzaffer Kabadayı, Serkan Türkay ve Tamer Coşkun yer aldı.

ADAYLAR NETLEŞTİ

Bursaspor‘un yeni teknik direktörü kim olacak sorusunun cevabı merak edilirken gündemde 3 ismin olduğu öğrenildi.

Koşukavak‘tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Yücel İldiz, İrfan Buz veya İbrahim Üzülmez‘den birinin oturması bekleniyor.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursa onu taniyor. Heyecanını ve Bursaspor sevgisini cok iyi biliyor. O da Bursa ve Bursasporu seviyor ve istiyor. Kısacası İRFAN HOCA yeni teknik direktorumuz olmalı diye düşünüyorum.

  103
  9
 2. İrfan BUZ en doğru karar. Neden mi? Akademik kariyeri olduğundan. Ulu Önder ATATÜRK ne güzeli demiş. Hayatta en hakiki mürşid ilimdir, fendir. Bilimle yol almış insan değerlidir.

  24
  4
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Almanca ve İngilizcesi ana dili gibi. Geçmişte uzun yıllar Alman alt yapı Milli takımlarını çalıştırmış. Bu yüzden genclerin gelişimime de katkı koyar. Daum İrfan hocayı bu yüzden Bursaspor’a getirmişti.

   15
   1. @Uğur yorumuna yanıt olarak

    Aynı zamanda Balkan kökenli olduğu için tüm Balkan dillerinede hakim.Atanasov u takıma kazandıracağına onun bu takımın vazgeçilmez parçası olduğuna inandırması lazım.Bence ön libero Shehu ile Atanasov muhteşem ikili olur

 3. Tabiki irfan buz yücel ildiz hocamı da çok beğenirim severim ama irfan hocam başka İbrahim üzülmezi düşünmek bile Bursaspor’a hakarettir

  15
  1
 4. Yarına kadar teknik direktör ile imza atıp menemen kaçına bi teknik direktör yetiştirilirse kulüp değişmiş denektir umarım bir an önce anlaşma sağlanır Musa Öztürk’e Erzurum maçında başarılar diliyorum

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu