Kulüpten sokak basketbolu açıklaması

Açıklama şöyle:

Güne basketbol turnuvamız ile start verecek olan Timsah Arena 16:00’da Bursaspor’umuzun Kasımpaşa ile oynayacağı maça ev sahipliği yapacak.

Hem basketbol hem de futbolun kalbinin atacağı Timsah Arena’da bir başka heyecan ise Potanın Timsahları’nın saat:14.00’da Antalya’da oynayacağı Federasyon Kupası Afyon Belediyespor müsabakası olacak. Potanın Timsahları’na basketbol sahamızın kenarına kurulacak dev ekrandan destek vereceğiz.

EN İYİLER BURSA’DA

Büyük bir basketbol şenliğine ev sahipliği yapacak olan Timsah Arena Meydanı’nda Türkiye’nin en iyi sokak basketbolcularının yanı sıra uluslararası sokak basketbolcuları da boy göstereceği

turnuvada 32 takım mücadele edecek.

SÜRPRİZ ETKİNLİKLER

Pazar gününü Bursaspor ile geçirmeyi düşünen sporseverler, Timsah Arena Meydanı’nda sponsorlarımızın etkinlikleri ile unutulmaz anlar yaşayacak.

Öğlen 12’de başlayacak olan etkinliklerimiz akşam saatlerine dek devam edecek.

KAYITLAR İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILIYOR

FIBA 3×3 Bursaspor Teamsah Streetball 2016 ismiyle yapılacak olan turnuvamıza katılabilmek için www.3x3planet.com internet adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu