Kulüpten ceza açıklaması!

Bir gün önce 50 kişiyle sahneye çıkarak gövde gösterisi yapan ve üzerinden daha 24 saat geçmeden başta baskılar ve bankalar olmak üzere hayal ürünü bir takım bahanelerle adaylıktan çekilen birinin kendine verdiği zarar sadece kendisini ilgilendirir.

Ancak milyar liralık projeler hazırladığını iddia ederken, Bursaspor’un bankalar nezdinde kredibilitesinin olmadığını söylemek ve daha da ileri gidip, UEFA’dan ceza geldiği yalanını yaymak Bursaspor’un marka değerine en büyük zararı vermek ve göreve gelecek yeni yönetimin de önüne hayali senaryolarla büyük engeller koymak demektir.

9 aydır adaylık çalışması yaptığını söyleyen birinin, bir gecede gerçekleri gördüğünü ileri sürmesi, nasıl bir çaresizlik içinde olduğunun hem göstergesi, hem de ortada hiçbir çalışma ve proje olmadığının kanıtıdır.

Bahane listesine Bursasporumuzun Teknik Direktörü’nün de ismini yazıp, ‘görüşemedim, neden korkuyor’ demesi ise üzücüdür. Başkan adaylarından gelecek görüşme tekliflerini hocamızın reddetmeyeceğini biliyoruz.

Sayın Hamza Hamzaoğlu’nun kampı terkedip, bu görüşme için Bursa’ya dönmesini istemek ve beklemek, hangi akla mantığa uygundur.

Ayrıca Bursaspor kamuoyunu özellikle ‘UEFA’dan ceza geldi’ diyerek kandırmaya çalışanların en azından UEFA’nın resmi sitesine girmeyi ve orada bu konuyla ilgili bir veri olup olmadığını kontrol etmeyi bile akıl edememelerinin takdirini yine kamuoyuna bırakıyoruz.

Değerli Bursaspor delegeleri ve taraftarlarımız, www.uefa.com adresinden UEFA’nın resmi sitesine giriş yaptıkları takdirde bu büyük yalanı rahatlıkla farkedebileceklerdir.

Kulübümüze şu ana kadar bu yönde bir uyarı yapılmadığı gibi, savunmamızın dahi istenmediğini ve bu asılsız iddianın ortaya atıldığı anda UEFA ile hukukçularımızın temas kurması neticesinde UEFA yetkililerinin böyle bir çalışma olmadığını tarafımıza bildirdiğini kamuoyuyla saygıyla paylaşırız.

 

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu