Kulüpte tercüman kalmadı!

Bursaspor'da kulüp için büyük önem teşkil eden üç profesyonel görevlerinden ayrıldıklarını açıkladı.

İlk ayrılık açıklaması kulüp doktoru Gökhan Özhan‘dan geldi.

Gökhan Özhan sosyal medya hesabından “Büyük bir gururla armasını taşıdığım kulübümden üzülerek ayrıldım. Sevinçleri, üzüntüleri beraber yaşadığımız değerli ekip arkadaşlarıma, Bursaspor‘un tüm fedakar kulüp personeline teşekkür ederim” ifadelerini kullanarak ayrıldığını açıkladı. Gökhan Özhan‘ın ardından bu kez fizyoterapist İlker Arıbaş ayrılığı duyurdu.

Arıbaş da Bursaspor’a vedasını, “7 yıldır gururla ve aşkla görev yaptığım, çok sevdiğim Bursaspor kulübünden ayrılmış bulunuyorum. Beraber çalıştığım tüm fedakar arkadaşlarıma teşekkür ederim” sözleriyle duyurdu. Sözleşmeleri biten Gökhan Özhan ve İlker Arıbaş’ın yeni sözleşme konusunda kulüpten gerekli ilgiyi görmedikleri için ayrıldıkları ifade edildi. Her iki ismin de Konyaspor‘a gitmelerinin söz konusu olduğu bildirildi. Bu arada tercüman Kağan Özensoy da Bursaspor‘daki görevinden ayrıldı. Böylelikle kulüpte tercüman kalmadı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yabancı futbolcu olarak Kosovalı oyunculara yönelebilinir.Hem uyum sorunu çekmiyorlar , hem Türkçe biliyorlar , hem de ligimizde gayet başarılı oluyorlar(Örnek Prekazi ve Muriqi ) Takımımız hem tercüman masrafından kurtulur , hem de başarı olursa yüksek bonservis elde eder.Saygılarımla….

  14
  3
 2. Yabancı topçulara ekstra hizmet. Maddem Türkçe öğrenmiyor ve bunu farz diye koyamoyorsun ozaman İngilizce farz olmalı ozaman 1-2 tercüman yeter bizim Türk futbolcularda anlarlar ne konuştuklarını.

  4
  20
 3. Zaten tercümana ihtiyaç yok kulüpte
  Herkes yerli ve altyapı orjinli
  Takviye yapılacaksa da 5-6 yerli isim alınıp
  Transfer kapatılmalı

  4
  2
 4. meşur reklamlar vardı ta alt kademeden üst kademeye kadar diye kimse kusura bakmasın ne üretiğine dönüp bakacan klüp ne halde nereye sürüklediniz klübü ayrım yok ben yok biz var bu işte dönüp baktınız an ardınıza yerinizi işlediniz işi biyeniyorsanız eyvallah ama enkaz görüyorsanız gideceksiniz sizler iyi işler yapamamışsınız demektir iş aynasıdır insanın

  1
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu