Kulüpler el attı!

Kulüpler Birliği Vakfı’nın İstanbul’da yaptığı toplantıda kulüplerin karşılaştığı sorunları arz etmek için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu talep edilmesine karar verildi.

Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonunda açıklama yapan MP Antalyaspor Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Vekili Hasan Akıncıoğlu, geçtiğimiz günlerde Bursaspor ve Beşiktaş kulüplerine münferit olaylardan dolayı verilen saha kapatma cezalarını da görüştüklerini belirterek, “Münferiden suç işleyen kişilerin yakalanmalarıve cezalandırılmalarıyla ilgili olarak aktif bir şekilde faaliyet gösteren kulüplerin, 6222 sayılıkanun kapsamında bu faaliyetlerini ibraz etmeleri halinde saha kapama veya buna benzer cezalarla cezalandırılmamasıkonusunda fikir birliğine vardık. Bu talebimizin Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından değerlendirileceğini ümit ediyoruz”ifadelerini kullandı.

 

Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu