Kulüpler Birliği’nden şok açıklama!

Kulüpler Birliği Vakfı, yapılan olağanüstü toplantı sonucunda bugünkü şartlara göre alınan tavsiye kararlarını açıkladı.

Kulüpler Birliği Vakfı, bugün gerçekleşen olağanüstü toplantı sonucunda şartlara göre alınan tavsiye kararlarını resmi sosyal medya hesabından açıkladı.

Kulüpler Birliği’nin açıklaması şu şekilde:

“Bugün gerçekleşen olağanüstü Kulüpler Birliği toplantısına istinaden hazırlanan açıklamayı kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunarız.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yayıncı kuruluş benden aykık kesintisini alıyor naç seyredemiyoz korona var. Ama lig tv bizden parasını alıyor.ozaman kulüplerede ödemesini yapsın yada kesinti yapmasın. Mehmet özari

    29
  2. İNŞALLAH bir an önce işler yoluna girer. .. Borcu olmayan klüp ler bir şekilde az hasar la kurtulacaklar. . Ama bizim gibi borcu olan klüp ler ne yapacak lar ?? Giden yöneticiler takımı borç batağına sokup öyle gittiler. .. Yayıncı kurum bein spor gelirleri kesti. .. Nasıl bir yol izlenecek hiç bir şey belli değil. . Dünya bir önce virüs belasından tüm insan lık kurtulur …. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ….

    16
  3. İNŞALLAH bir an önce işler yoluna girer. .. Yoksa bütün insanlğı zor günler bekliyor. . Klüpler lerimizin durumları ortada .. Borcu olmayan klüp ler bu işlerin altından bir şekilde kalkabilirler. Ama bizim gibi borcu olanlar klüp ler nasıl kurtulacaklar bu borç batağından. . Giden yöneticiler bu durum ların hesabını nasıl verecekler??? Bir dünya borç. . Yayıncı kurum bein spor da para ödemiyecek. .. Bir de virüs belası. .. İNŞALLAH DÜNYA BİR AN ÖNCE ESKİ HALİNE GELİR. …. YOKSA VAY Kİ VAY HALİMİZE ….

  4. Futbol federasyon başkani bir gün top oynamamiş futbolun başina getiriyorlar bu şahsin futbolu kurtaracagini zaten beklemi yoruz torpille gelen budur. Lig tv nin ödemiş oldugu paranin yüzde 20 futbol federasyonu aliyor. O kasadami boşşşş allah hepinizin

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu