Kulüp personeli dört aydır maaş alamıyor!

Bursaspor Kulübü gündemi yoğunluğunu korurken göz ardı edilen personel zor durumda.

Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde tam dört aydır maaşlarının alamayan Bursaspor Kulübü çalışanları ne yapacağını bilemiyor.

Asgari ücret ile geçinen personele ne kulp müdürü ne de Başkan Ali Ay tarafından bir bilgilendirme yapılmadığı ve tüm personelin bu durumdan ötürü huzursuzluğun had safhaya çıktığı öğrenildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazık ya bu mübarek günde insanların çocukları eşleri var bu yapılır mı ya alt tarafı asgari ücret milyon euro ödemesi yapmıyacaksınız en kısa zamanda ödemeleri yapın başkan adayı olarak ilk iş bu ödemeler

  18
  1
 2. Bir futbolcuya ödenen parayla o çalışanların maaşları rahat ödenir. Burdan oyuncularımız a SESLENİYORUM! Arkadaşlar o paralar tabi ki hakkınız sözleşme gereği paralarinizin tamamını tabiki alacaksın ız hepiniz çok cüzzi rakam daha az alın sonraki alacaklarınıza eklenir önemli olan bu personelin parası ödensin. Unutmayın sizin hertürlü hizmetinizi bu binsanlar yapıyor ve bunların eşleri çocukları var. Sizin benzin paranız o insanların aylık geçim gideri

  16
  1
 3. Benim anlamadigim.. bu adamlar alllah diyo .. insallah diyo.. milyon eurolardan bahsediyo.. kulube para veriyo bilmem ne… ulan kac personel var bu kulupte 2 bin den kac para yapar ? rezil etmeyin insanlarida kendinize.. yapamiyorsaniz cekin gidin!

  12
  1
 4. Bu yazilanlar dogru ise cok ayip.sana baskanim demiyorum ali kardes sen hic ac kaldinmi bu mubarek gunde bu calisanlarin maaslarini ode.

 5. Olayın doğruluğundan şüphesi olan arkadaşlar varsa herkesin gözünün önünde olan BURSASPOR KATLI OTOPARKI Heykel de .. yolunuz düşerse ordaki çalışanların misafiri olun dertlerini dinleyin hepsi ev geçindirmeye çalışan insanlar ve bu durumlarına rağmen gülen yüzleri herkese aynıdır saygılı efendi çocuklardır..

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu