Kulüp personeline destek

Bursaspor Kulübü'nde uzun süredir maaşların ödenememesi nedeniyle zor günler geçiren kulüp personeline erzak yardımı yapıldı.

Unlu Cadde ve Unlu Bahçe‘nin sahibi Gaffar Kaya‘nın hazırlattığı 18 kolilik erzak yardımı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne götürülerek teslim edildi.

Bursaspor personelinin durumu ile ilgili olarak Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk, Frutti Extra Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Cambaz ve Prof. Dr. Sinan Çavun, Bursa Valiliğine yardım kampanyası için dün başvuruda bulunmuştu.

Bu girişimin ardından Bursaspor camiasında birliktelik sağlanarak çalışanlara yardımcı olunması için kamuoyu oluşturulmuştu. Bu girişime ilk destek iş adamı Gaffar Kaya‘dan geldi.

Bu zor günlerde sevdalısı oldukları yeşil-beyazlı kulübe destek olunması gerektiğine dikkat çeken Gaffar Kaya “Bizler bu şehirde doğup bu şehirde para kazanan insanlar olarak  kentimizin değerlerine her zaman destek olmalıyız. Şu anda kulübümüzün yaşadığı sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Özellikle çalışan kesimin yaşadığı maddi ve manevi kayıplar çok büyük, bizler çalışan arkadaşlarımız için bir nefes olmaya çalıştık. Bu oluşum için ilk adımlarını atan Hakan Dinçtürk, Sinan Çavun ve Yalçın Cambaz beylere çok teşekkür ediyorum. Onların bu girişimi Bursa’da büyük destek görecektir.” dedi.

 

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ALLAH tüm alın teri ile çalışıp kazanan emekçi lerimize yardım ettsin. .. Böyle bir zaman da onlara yardım edenlerden de ALLAH RAZI OLSUN. … BİRİMİZ HEPİMİZ ….. HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN. ..

  36
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Mesut Mestan’ı da kovun. Hadi personelin maaşlarını vermiyon, bari Hakan Dinçtürk abimiz gibi erzak yardımı yap. Hakan başkan, Bursaspor Şampiyon.

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Millet maaşını alamıyor birileri trilyon aldığı yerde asgari ücreti alamıyor bu kadar insan evde tedirgin bekliyor ben dahil ülkenin yarısı çalışıyor risk altında senin derdine bak!

 2. 3 Milyonluk bir şehir olarak,
  Kulüp bünyemizde çalışan sayılarının kaç olduğunu bilmediğim
  Maddi olarak zor durumda bulunan bu kardeşlerimizi şehir olarak
  Bakıp, geçimlerini sağlamasına imkan veremiyorsak yazık bizlere,
  Belediyeler her ihtiyacı olana erzak dağıtıyor diye biliyorum.
  Bizde nakit kampanyasına 5-10 TL bile olsa destek vererek bu arkadaşların
  Ödenmeyen tüm maaşlarını karşılayalım artık, bu rezil haberlerle gündemde kalmayalım artık lütfen.

 3. 18 koli yardımın reklamını yapıyorsunuz o yardımın bin katını kapalı çarşı esnafı yapar be adamlarin maaşını verin. Yada b8r kampanya yapin biz ödeyelim sms para atmiyorum çünkü o paralar başka borca gidiyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu