Kulüp çalışanlarına yazık değil mi?

Bursaspor Divan Kurulu Üyesi Sedat Akgün, Ramazan Bayramı öncesi kulüp çalışanlarının biriken haklarının ödenmesi için bir kampanya başlatılması yönünde görüş ortaya attı...

Akgün, ‘Ben kulübümüzün ligden düşmesinin bir nedeni olarak da ödenmeyen maaşlar olduğunu düşünüyorum. Çalışanların ahı alındı. Divan heyetinin veya yönetimin olur bilemem birilerinin başkanlığında bir kampanya düzenlenip çalışanların haklarının bayram öncesinde ödenmesi lazım. Bir hesap numarası belirlenip sadece personel alacakları için yardım yapılabilir’ dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulüp çalışanlarının ahı alındı, Batalla ve Harun başta olmak üzere (otobüs olayı) bir çok oyuncunun ahı alındı, Bursaspor’u karşılıksız seven ve destekleyen taraftarın ahı alındı, maç günleri metroda, otobüste taraftar terörüne maruz kalan annelerin, ablaların, ihtiyar ve çocukların ahı alındı. Ertuğrul Sağlam ın ahı alındı.Alt yapıda bir şekilde önleri kesilen(torpille, rüşvetle vs)bir çok oyuncunun ahı alındı. Çok ah aldık çok.Bu kadar ahla,vah bizim halimize.

  55
  1. @yorum yorumuna yanıt olarak

   Çok güzel yazmışsınız.Şu söylediğiniz annelerin ablaların cocukların ahı lafını etrafınıza danışarak onaylatabilirsiniz.Bu şehirde yaşayıp sadece bu sebepten istanbul takımlarını tutan çok insan var.

 2. Fb winwin kampanyasi yapti neler topladi biz niye yapmiyoruz beyler ? Ama bunu ALI AY degil gercek bursasporlu biri ustlenmeli ve toplanacak para klup personeli ve klubun borclarina harcanacagi teminati verilsin.

  14
 3. Bu çalışanlar da futbolculara ne kaynıyordur bir düşünseniz…Yusuf Erdoğan sıfır katkı ve 5 milyon TL alacaklı…YUH

  13
 4. Bu iş adamlarının prim desteği olacaktı Lig’de kalsaydık 2 milyon gibi bir rakamdı bu paraya ne olduğunu bilen varmı

 5. Önümüz bayram herkesin ailesi çoluğu çocuğu var.Ali ay ve tüm yönetim kurulu üyeleri Rabbim sizlerin yüzlerini iki alemdede kara Çıkartsın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu