Kulübün borcuyla ilgili…

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılan toplantıda Bursaspor Kulübünün mali ve genel konuları ele alındı.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, son günlerde Bursaspor camiasında ve Bursa kamuoyunda gündeme gelen kulübün borcu ile ilgili olarak Başkan Hayrettin Gülgüler’den bilgi aldıklarını kaydetti.

Sakder, son günlerde bazı basın organlarında yer alan Bursaspor Kulübü‘nün borcunun gerçekleri yansıtmadığı konusunda Başkan Hayrettin Gülgüler tarafından bilgi verildiğini belirterek, “İki ayrı bağımsız denetim kurulu tarafından Bursaspor Kulübü‘nün hesapları inceletiyor. En kısa zamanda bu kuruluşlar raporlarını açıklayacaklar” dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Hayrettin Gülgüler de Divan Yönetim Kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Bazı konular ve rakamlar yanlış anlaşılmalara neden oluyor. Önümüzdeki günlerde yapacağımız açıklama ile Bursaspor’un gelir ve giderleri ve son durumu Bursaspor camiası ve ilk Divan genel kurulunda, Divan üyeleri ile paylaşılacaktır” şeklinde konuştu.

GalipSakder, Bursaspor yönetimiyle önümüzdeki günlerde bir öğle yemeğinde bir araya gelerek kulüp için neler yapılabileceği konularını masaya yatırarak görüş alış verişinde bulunacakları da ifade etti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. DİYELİM SUPERLİGE ÇIKTIK. 5 MİLYON EURO DAN AŞAĞI BİR TRANSFER HARCAMASI OLMADAN LİGDE KALMA İHTİMALİ VAR MI ? ALTAY A BAKINIZ. AYRICA DİĞER HARCAMALARDA OLACAK. PEKİ SUPERLİG DE KULÜBÜN GELİR NE KADARDI ? 3 SENE ÖNCE 8 M E YU BULMUYORDU. GENEL KURULDAKİ AÇIKLAMALAR İNTERNETTE VAR BAKINIZ. YANİ ZATEN SUPERLİGDEKİ GELİR KADAR TAKIM KURMADAN ORADA KALAMAZSIN! PEKİ BORCU NASIL ÖDEYECEKSİN ? EN İYİ İHTİMALLE 50 M EURO BORÇ VAR. YANİ İŞİN ÖZÜ ŞU. BU BORÇ SUPERLİGE ÇIKSA DA ÖDENMEZ. TAM TERSİNE ARTAR. TAHTA NASIL AÇILIYOR. BORÇLAR ÖTELENEREK YANİ DÖVİZ CİNSİNDEN FAİZ VEREREK ! BU ŞEKİLDE BURSASPOR BİR YERE GİDEMEZ. KENDİNİZİ KANDIRMAYIN !

  7
  3
 2. Bir işletme,işyerinin ne kadar detaylı olursa olsun bilançozunu,gelir-gideri,ni,kar/zararını hesaplamak bu kadar zormu arkadaş.Teeeeek tek merhum Yazıcı’dan sonra her yönetimin hesapları didik didik edilmelidir.

  Kime ne kadar transfer parası ödenmiş,kaça transferi olupda hangi menejerlere komisyon ödenmiş.Cinsi,miktarıyla çıkartmak,satılan oyuncuların satış bedeli,para cinsi hepsi bilinmiyormuki bu kadar uzuun uzun sürüyor..

  Kaç personel var.Tesislerin sabit ve muayyen gideri nedir.ZORMU BUNLAR YAHU.MALİ MÜŞAVİRLER NE İŞ YAPAR.

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu