Kulübeye girmeyecek!

S Medya Spor Müdür Süha Gürsoy sosyal medya hesabından bir bilgi paylaştı.

Süha Gürsoy’un bilgilendirmesi şöyle;

Bursaspor’da Tamer Tuna’nın teknik direktörlüğe gelmesinin ardından sportif direktör Deniz Kolgu kulübeye girmeyecek. Kulübede kulübü temsilen genel menajer Uygar Külhaşoğlu yer alacak.”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Doğru olan budur zaten
  Deniz kolgunun sadece 1 defa kulübede olması bile gereksiz tartışmalar yarattı.
  Bunun dışında haber niteliği taşıdığını düşünmüyorum.

  83
  1. @emirhanK yorumuna yanıt olarak

   Bence girsin. Saha kenarina gelip her doka maydanoz olsun. Ama Tamer hocaya karşı yapamaz. Tamer Tuna dikiverir adamı bi dakkada valla (İğne iplikle)

   1
   4
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Taraftar da kendi işini yapmalı bu saatten sonra. Milleti yuhlayacak vakit kalmadı. Olurda 2-3 maç puan kaybedersek Tamer hocayı ya da yönetimi yuhlayıp gereksiz olumsuz hava oluşturmamamız lazım. Hele ki en sinir olduğum OYNAYIN LAN diye bağırılması. Umarım yaşanmaz.

   51
   2
   1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

    Deniz Kolgu bu kulübe hangi görev ile geldiğini biliyor. Yerinin neresi olduğunu da biliyor. O nedenle böyle başlıklar atmak çok yanlıştır. Sanki görev kısıtlaması yapılmış imajı veriyor gibi. Teknik ekip belirlenmesinde en büyük yetki kendisindeydi.Şimdi hoca tamam Deniz de asli görevinin başında olacak. Bunu teknik ekiple kıyaslamak yanlıştır. Başarı olursa herkes undan payını alır. Sadece teknik ekip değil.

 2. Salın şu adamı. Karakteriyle, görgüsüyle iyi birini kazandık; kulübeye girdiyse ne olmuş bir karşılaşmada, kendisinin de deyimiyle hava oluşturmaya çalıştı, bizim ölülerde işe yaramadı

  21
 3. Bu nasil baslik ve ünlem (!) boyle be kardesim..
  Adam zaten dedi sartlar geregi tek maclikti diye..
  Bursa basini da artik taraftarimiz gibi olcusunu iyice kacirdi..
  Daha ne kadar dibe gidecegiz yeterin be !
  Hic mi sevmiyorsunuz Bursasporumuzu destek vermiyorsunuz..

  10
 4. Tamer hoca bursa spor u muza hayırlı olsun inşallah biz hoca değiştiriyoruz iyi de oyuncular turşu nasıl olacak bilmiyorum

 5. Bi zahmet girmesin ki girse nolcak deniz çöp uygar kulsahoglu kim ya koskoca bursasporun menajeri başka adam bulamadilarmi

  3
  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu