Kulak ver Bursalı!..

Hüseyin, Bekir Ozan, Ergiç, Mustafa Keçeli, Ali Tandoğan ve İvankov ile yollarını ayıran Bursaspor, dış transferde sessizliğini koruyor.

 

Yeşil-Beyazlılar’ın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, çalışmalarla ilgili bilgi verirken, taraftara ve camiaya seslendi. Başarılı çalıştırıcı, “Yerli yabancı pek çok isimle temas halindeyiz.

 

Ancak şu anda piyasa çok yükselmiş durumda. Bizim sokağa atacak bir kuruş paramız yok. Transferde kesinlikle aceleci değiliz. Yanlış yapmamak için ince eleyip, sık dokuyoruz.

 

Herkes rahat olsun, hedeflerimiz doğrultusunda en iyilerini alacağız” ifadesini kullandı. Yeni sezondaki hedefleriyle ilgili de konuşan genç çalıştırıcı, şunları söyledi:

 

Yine tarih yazacağız

“Şampiyon olarak tarih yazdık. Geçtiğimiz sezon da ligi üçüncü sırada bitirdik ve yine bir ilki gerçekleştirdik. Tarih yazmaya devam edeceğiz. Önemli isimleri kadromuza katıp, zirveye oynayan bir Bursaspor olacak.

 

Kaynak:Fanatik

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu