Küçük Bir Pürüz Kaldı!..

Bursaspor, genç oyuncuyla her konuda anlaşırken, Boluspor ile bonservis konusunda ufak bir rakamda anlaşmazlık yaşandı. Kırmızı Beyazlı ekibin kurmayları ise bu durumun sorun olmayacağını söyledi.

 

Transferde rotayı yerli oyunculara çeviren Bursaspor, Ferhat Kiraz ile her konuda anlaştı. Kısa bir zaman içerisinde Bursa’ya gelmesi beklenen Ferhat Kiraz ile ilgili Boluspor Asbaşkanı Osman Gürsoy, Bursa Hakimiyet’e önemli açıklamalarda bulundu. Ferhat ile Bursaspor’un zaten anlaştığını belirten Gürsoy; "Transferde sorun yok. Sadece çok küçük bir pürüz var. Bu da halledilmeyecek bir sorun değil. Artık Ferhat Kiraz Bursaspor’da diyebiliriz" dedi.

 

Ellerinde tek bir altın olduğunu belirten Osman Gürsoy; "Biz de altınımızı gümüş fiyatına satmak istemiyoruz. Bursaspor bizim ağabeyimiz. Şampiyon olmuş bir takım. Bu konuda bize anlayış göstereceklerini umuyorum. O küçük rakamdan transferin gerçekleşmemesi gibi bir durum olamaz. Yeni bir yönetim olduğumuz için transfer de biraz uzadı. Yoksa çoktan biterdi" ifadesini kullandı.

Bursa Hakimiyet / Tolgay ATAOKAY

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu