Kubilay’ın gol atması için çalışıyoruz

Bursaspor'da bu sezon yıldızı parlayan en önemli isim konumundaki Burak Kapacak 4'üncü asistini Adanaspor maçında yaptı.

Kubilay Kanatsızkuş‘a gol attıran genç futbolcu amacının başta Kubilay olmak üzere tüm oyunculara gol attırmak olduğunu söyledi. Burak, “Biz zaten Kubilay abiyle çok iyi anlaşıyoruz. İki hatadır Kubilay abiye pas vermem gereken yerlerde vermedim. Açıkçası görmediğim için veremedim. Bu hafta nasip oldu. Çok şükür. Onun gol atması için ben de çok çalışıyorum. Kubilay abi gol atınca çok da mutlu oldum açıkçası. İnşallah devamı gelir.” diye konuştu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kubilay forvet falan değil. eğer forvetse bizim forvetimiz olacak kapsitede değil, ali akman oynatırım, yarım yamalak denilen seleznovu oynatırım ama bu adamı oynatmam

  29
  35
  1. @redkit yorumuna yanıt olarak

   Kubilay’ın gol atması için sadece Bursaspor değil, PTT ligdeki 18 takım birden aynı anda çalışsa gene gola tamaz o hafız. Çünkü futbolcu falan değil.

   7
   7
  2. @redkit yorumuna yanıt olarak

   aynen arkadaşım, hocanın kubilay aşkı varsa illa ki oynatacaksa, stopere koysun belki 2 top keser orada.Forvette kubilay olmuyor, adam golden anlamıyor, zamanında hamburga kakaladığımız batuhan altuntaş gibi golcü bu.Onu satıp para kazanmıştık, kubilaya para verecek takım yok türkiyede.

   9
   3
  3. @redkit yorumuna yanıt olarak

   Aynen haklısın da….ama Burak ile kanatsız kuş ile kör anlaşma var…buda çok önemli…
   Şah içinde anlaşma önemli, takım arkadaşının koşularına göre hareketlenmek .
   Bunu hoca bozarsa iyi olmaz.
   Herkes ona göre şansını iyi değerlendirmesi lazım.
   Sezon da çok uzun, sakatlar, sarı kartlar olucaktır…

   12
   1
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Her şeyin olumsuz yönünü görüp yazmaktan vazgeçin artık. Gencecik cocuk cıkmış canavar gibi oynuyor hala son vuruşu yok bilmemne. Bu takımın en büyük düşmanı taraftarı bak stancuya bizde yuhalanırdı şimdi kaç gol attı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu