Kubilay’ı istiyorlar!

Kubilay Kanatsızkuş'a teknik direktörlüğünü Paul Le Guen'in yaptığı Le Havre'ın talip olduğu bilgisi paylaşıldı.

Paul Le Guen’in eski öğrencisini takımında görmek istediği, menajerlerin de bu doğrultuda hem Bursaspor cephesi hem de Kubilay Kanatsızkuş tarafını yokladığı ifade edildi.

Alacakları nedeniyle kulübe ihtarname çektiği için serbest kalması gündemde olan Kubilay Kanatsızkuş‘un Mayıs 2022’ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Le Havre Bursaspor‘dan daha öce Ertuğrul Ersoy ve Umut Meraş‘ı transfer etmişti.

73 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kuş yorumuna yanıt olarak

   bedava gitsin kac sezondur adam gibi kadro yok hatta baskasi bulsa pozisyonlari belkide bu hallerde bile olmayacaktik kubilay bizde olmuyor olduramadi bi turlu gitsin fransada gol krali olsun gram demem bak adam iyiymis kacirdik bilmem ne diye allah yolunu acik etsin bursasporlulugundan hic suphem yok ancak takima artik. faydasi ne vucud olarak ne ruh olarak dokunmaz….

   12
   2
  2. @Kuş yorumuna yanıt olarak

   adamı yorumlarla dibe düşürüp piyasasını düşürmeyin. madem para veren biri var. övün:
   Bursaspor’umuzun ilerideki tek umudunu öyle 3-5 kuruşa satmayız. o bizim tek forvetimiz.

   13
   6
  3. @Kuş yorumuna yanıt olarak

   Birde ihtar çekmiş utanmaz…
   Aklı sıra bonservisini alacak, ödeyin şunun parasını sonra satın tatlı su kurnazınır

   20
   4
   1. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

    Nicke bak! Liyakat MIŞ.
    Ulen arkadaşım, çocuk, 4-5 senedir bu takımda. Bu sürede en az 10 antrenör gelmiş. Hiçbiri ondan vazgeçmiş kazanmaya çalışmış ama bizim o çok bilmiş liyakatlı taraftarımız adamın futbolcu OLMAMASI için elinden ne geliyorsa her şeyi yapmış.
    Ya bu futboldan ve futbolcudan siz çok anlıyorsunuz..!
    Ya da başta futbolcu ve teknik adam olarak Fransa da defalarca şampiyonluk yaşamış olan le guen olmak üzere gelen giden bütün antrenörlerin bi moktan!.. haberleri yok…
    Sonra da ağlanırsınız,
    Neden buradan futbolcu çıkmıyor?
    Neden borçlar katlanıyor?
    Neden yerlerde Sürünüyoruz?

    17
    23
    1. @M.k.paşalı yorumuna yanıt olarak

     Bak renktas Paul le guen dediğin adam Fransada Lyonun basinda 2002 ve 2005 seneleri arasinda 3 kere şampiyonluk yasamis birisi ama onun disinda sportif basarisi yok.. Dediğin gibi her ne hikmetse Kubilayı son gelen teknik direktorler oynatmaya ve kazanmaya calistilar cünkü fiziği var Genc ve hava topu hakimiyeti olağan bir futbolcu… Gel gelelim Kubilay son 2 sezondur ki daha öncesini katmiyorum oynamasina ragmen ne bir şut yeteneğini ne bir pozisyon bilgisini ne de bir bitiricilik kabiliyetini gelistirememis düşüncesiz bir futbolcu olmustur. Herşeyi çok biliyosunuz dediğin taraftar oyuncuyu sevdigi zaman o oyuncu Çine de gitse sevgisini her daim gösterir. Bu yüzden altyapimizdaki kardeslerimize karı kız peşinde koşmayın da 24 25 yaşına kadar kendinizi iyice geliştirin diyoruz. Sonrasi icin zaten aliskanlik kazanacaktır..

     3
     3
     1. @ciko16 yorumuna yanıt olarak

      Valla benim kimseye topu öğretmek gibi bir iddiam ve sorumluluğum yok.
      Ben buradaki bir habere futbol, Kubilay ve Bursaspor ile ilgili kendi düşüncelerimi söyledim.
      Kubilayın yeterli performans gösteremediği doğru ancak bunun sebepleri var.
      Sonuçta futbol teknik taktikten çok daha fazla moral, motivasyon, öz güven oyunudur. Bunlar bittiyse sonrası çok zor.
      Batallaya gelince, Harunun dövülmesinden sonra o da diğerleri gibi taraftardan kaçtı.
      Son olarak bu zihniyetteki taraftarla, bu kulübün eski günlerine dönme ihtimali % SIFIR…

    2. @M.k.paşalı yorumuna yanıt olarak

     Hadi oradan.. Bizde zamanında amatörde oynadık. Sahaya çıktığında 1-maç sonra seyirciyi duymazsın bile.. Bu adamdan futbolcu olmaz. Adam santrfor daha duracağı yeri topa nasıl vurulacağını bilmiyor.. Yetenek denilen şey bu efendi.. Bu adam yanlış meslek seçmiş.. Bunun yerine Ali oynasaydı bunun 3 katı gol atardı.. Güya altyapı oyuncusu. Koşa koşa ihtarname çekmiş. Kulüpte kimsenin parası kalmaz.. Batalanın hala alacağı var adamın sesi çıkmıyor bunun hala bu takımda oynuyr. Fikrini kendine sakla.

     4
     3
  4. @Kuş yorumuna yanıt olarak

   Parasını yatırma da nasıl satacaksın,görelim bakalım. Elini kolunu sallaya sallaya gidenler gibi o da gider ve sözleşmedeki alacaklarını da çatır çatır alır. Akıllı olup, bedelsiz gitmelerine engel olmak lazım.

   20
   5
   1. @Battalovic yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim.
    Çok haklısın fakat bu kardeşimiz gitse daha iyi olacak gibi.
    Bizim taraftar son beş yılın acısını Kubilay dan çıkarıyor.
    Gol yollarında ki çaresizliğin faturasını bu çocuğa kesiyorlar.
    Halbuki son sezonlarin istatistiklerine bir baksalar ne kadar verimsiz kanat oyuncuları ile oynadığını görecekler.
    Bu çocuk gol atmak için igor kişisine muhtaç edildi.
    Daha ötesi var mı.
    Sen gol attirmayi bilemedikten sonra Ronaldo yu getirsen ne olur.
    Kubilay imkanın var ise vakit kaybetme git kardeşim.
    Daha fazla küfür yeme.

    15
    7
     1. @Gaffur yorumuna yanıt olarak

      Sayın kardesim yanlış hatırlamıyor isem ıgor kişisi biz super Lig de iken oynuyordu.
      Ayrıca ıgor kişisi sol açık değil sağ açık olduğunu iddia ediyordu fakat kendisinin futbolcu olduğuna kimse inanmadığı gibi kendisi de inanamadı.

      1
      2
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     Artık öyle bir kafadayim ki kubilayla ilgili bu saatten sonra yeni ibrahimovic olacaksa bile s.ktirsin gitsin başka takımda olsun yeter ki bizden uzak olsun . O kadar gına geldi bu adamdan .

     13
     4
 1. Dünkü yorumumda Le Havre kulübünün Kubilay’a talip olduğunu yazmıştım.Edindiğim bilgiye göre resmî teklif olmasına rağmen bu transferi mevcut yönetim yeni gelecek yönetime paslamış.Kulübe yakın bir arkadaşımdan duyduğum kadarıyla Kubilay’ın Bursaspor’dan alacaklarını Le Havre karşılayacak ayriyeten beşyüzbin avro bonservis bedeli ödeyecekmiş.En geç bir haftaya kadar bu transferin sonuçlanacağını tahmin ediyorum.Bu arada yeni gelecek yönetim bir kaç tecrübeli oyuncuyla temasa geçip prensip anlaşmasına varmış.Bunlardan birinin Ömer Şişmanoğlu olduğunu duydum.Transfer tahtasının açıldıktan sonra peş peşe imzaların atılacağını düşünüyorum.

  24
  3
  1. @Hastabursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Ömer şişmanoğlu çok kötü transfer olur kariyerine açıp bakın hiçbir takımda herhangi bir sezonun yarısında bile ilk 11 başlamamış. Hele son yıllarda iyice düşüşte geçen sene erzuruma da düzenli katkısı yok denecek kadar az. Ona verecek kuruş para yok kulüpte alınırsa gerçekten büyük hata olur

   9
   8
   1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

    Seleznov ve Kubilay’dan boşalan santrafor mevkinde Ali Akman dışında doğru dürüst bir oyuncumuz yok.Büyük ihtimalle Ömer Şişmanoğlu’nun rotasyonda kullanılacağını tahmin ediyorum.Yeni gelecek yönetimin yabancı bir santraforla dirsek temasında olduğunu öğrendim.

    12
    1
    1. @Hastabursasporlu yorumuna yanıt olarak

     Yılmaz Vural kimi getirirse santrforumuz odur. Ama ben olsan Osmangazi Latovlevici’yi geri getiririm. Tam bizim takımın adamı. 40 yaş ortalamasını bozmaz.

 2. Süper lige çıkamamanın tek sebebi Kubilay’a yüklenemez. Kubilay gidince de her şey güllük gülistanlık olmayacak. Sorunlar çok büyük.

  13
  5
 3. Bursaspor da bu kadar çok şans bulup ama kocaman bir sıfır olan tek kişi bu tür sıfır kardan bir an önce kurtulmak lazım

  11
  2
 4. Paul Le Guen Allah senden razı olsun. Mekânınız cennet olsun. Golcünüz Kubilay olacaksa, bu sene düşmezseniz iyidir. Türkiye’nin PTT liginde bir sezonda 1 gol atan bu adam, Fransa PTT’sinde tahminen 2 sezonda 1 gol atar. Ama sen gene de bunları okumamış ol ve hemen al bu adamı hocam.

  9
  5
 5. Hadi insallah yol parası için para toplayalım vazgeçer falan diğer yorumların hepsıne eksi koyan arkadaslar onlarda Kubilay la gıtsın madem bukadar sevıyolar

 6. Kubilay kendine yazık etti, futbolu sadece para kazanmak için oynarsanız 3.sınıf futbolcu olursunuz. Futbolu seversen, kendini geliştirirsen ve parayı düşünmezsen işte o zaman hem 1.sınıf futbolcu olur hemde çok ciddi anlamda yüklü paralar kazanırsın. Bizim gençlerimizin anlamadığı nokta işte bu. Futbolu iş olarak görmeye başladığın anda işin biter. Dünyada hiçbir iş zevkli değildir ve kimse sana zevkli birşeyin sonunda maaş bağlamaz. Ama işi iş olmaktan çıkarırsan, yaptığın şeyi sevmeye başlarsan tüm hayatın değişir. Altyapıda gençlerimize psikolojik eğitimler vermeliyiz. Bu çocuklar neden gelişemiyor? Bunu hemen çözmeliyiz yoksa altyapı bize katkı vermez.bugün sadece altyapıdan kadro kursak hepimiz çekiniriz. Niye? Çünkü biliyoruz yetersiz geliyor bu çocuklar. Bu meseleyi çözmezsek ekonomimizi transfer yaparal ayağa kaldıramayız.

 7. eğer gerçekse git kardeşim , bu taraftar zaten seni sevmiyor küfür edip duruyor , ihtarda çektin zaten sözleşmeni fesih edip gidebilirsin, Bursaspor beş kuruş parada kazanamaz senden ,ondan sonra ne kaybettiğini bu taraftar anlar ama iş işten geçer..

  3
  10
 8. 2016 yılında ekşi sözlükten alıntı bir yorumdur: “Sezonu şampiyon tamamlayan Bursaspor U 21 takımında 28 maçta 26 gol atarak gol kralı olmuştur. A takımla çıktığı 7 resmi maçta 4 gol atarak Tom de Sutter’den daha fazla katkı sağlamıştır. Ayrıca U 21 süper kupa maçında da 1 golü vardır. Önümüzdeki sezon deniz yılmaz ve sinan bakış ile birlikte bursasporun santrafor rotasyonunun bir parçası olacaktır.” Keşke aradan geçen 4 senede kendisini geliştirebilseydi…

 9. Sezon sonuna kadar olan alacakları ödensin
  Le guenin takımına 1-1.5 milyon euro bedele
  Satılsın sonraki satışından %15-20 civarı
  Pay talep edilsin

  2
  1
 10. Değerli Bursaspor taraftarlarları bize sakar Şakir tosladı düşürdü çıkarmadı le havre ye 3. Lig te başarılar dilerim…

  1
  1
 11. KONUŞTUKLARINIZ HEM ÇOK AYIP HEM ÇOK YANLIŞ..ELİMİZDE OLAN BİR OYUNCUYU SATACAKSAN BİLE BU KADAR DEĞERSİZLEŞTİRMEYE KİMSENİN HAKKI YOKTUR..UNUTMAYIN BÜTÜN FARELER BATAN GEMİYİ TERK EDERKEN ÜSTELİK S.LİGDEN RİZESPOR KUBİLAY I İSTEMİŞKEN O BURADA KALIP SORUMLULUK ALMIŞTIR.HA BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRMİŞ YA DA GEÇİREMEMİŞTİR…O BAŞKA MESELE..TRANSFER YASAĞI DA VAR..SELEZNOV DA KUBİLAY DA YOK..ARTIK ALİ AKMAN LA BÜTÜN SEZONU GEÇİRİRİZ

 12. Alt yapımızla övünüyoruz ihtiyacımız santrfor ona yoğunlaşın tarayın bulun yetiştirin göreyim sizi ihtiyaca cevap verebiliyorsunuz başarılısınız gerisi kuru kalabalık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu