Kubilay takımdan ayrıldı!

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er takımın eleştirilen isimlerinde Kubilay Kanatsızkuş'un takımdan ayrıldığını açıkladı.

Kubilay zaten artık aramızda yok net bir şekilde ayrılacağını söyledik, Bursaspor‘da bir oyuncu oynamak istemiyorsa ismi önemli değil bana göre. Şu an zor görünüyor para kazanmak Kubilay’ın süresi de doldu, ali ile Burak bizim için çok değerli Burak ile alakalı söylentiler var Burak‘ın performansını etkiledi ,dalgalanma yaşıyor biz bunun bir an önce sonuçlanmasını istiyoruz ama süreç bitmese de odaklanması gerekiyor.

Bu bahane değil Ali sezona çok iyi başladı üzerine koyarak devam edecektir Ali‘nin ayrılması taraftarı değilim yeni vitrine çıktı şu an için gerçek değerini bulmayacaktır minimum bir yıl daha kalmalı ki değerine yaklaşabilsin çok farklı özellikleri olan çok özgüvenli bir oyuncu çok da karakterli. Diğer oyuncularımız da arkadan gelecek.

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Uzun zamandır aldığım en güzel haber.Bundan böyle 23 Eylül’ü tüm camiamızca Kubilay Kanatsızkuş’tan Kurtulma Bayramı olarak kutlayalım.

  156
  19
  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Mustafa hoca eline aldı sazı, ayıklanacakları ayıkladı ! Oyunculara vefa vurgusu, küsen taraftara armaya dönme çağrsı yaptı ! Camiayı birleştirme bütünleştime adına güzel hareketler sergiledi ! Umarım bizler de büyük Bursaspor taraftarları olarak bu mesajı iyi okur, artık eleştiriyi bırakır, takımımıza destek olur sahip çıkarız ! Gerçekten de zor dönemden geçiyoruz ! Umarım gençlerimiz bu yükü kaldırabilir işimiz gerçekten de çok zor !
   “Şartlar ne olursa olsun BURSASPOR’ a “Hep destek tam destek” başka “BURSASPOR” yok !

   22
   6
  2. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Sana çok şansa verildi. .. Öyle ki ben bile ha düzelir ha düzelir çok bekledim. .. Ama sen milli piyango bileti aldın amorti çıkarsa öp de başına koy. .. Sen de bu kafa bu şansızlık olduğu sürece amorti ile yetineceksin. .. Hadi sana da Güle güle. ..

   22
   10
   1. @Sene yorumuna yanıt olarak

    1 sem burada kimsenin Bursasporluluğunu sorgulayamazsin
    2 kötü forvet ama çocuk bizim çocuk öz bursalı
    3 oynamamasına ne kadar sevinsem de hakaretleri kabul etmek 20 yıldır bu formayı giyen bu çocuğa haksızlık
    4 senin yaşın kadar büyük ihtimalle yurtdışında yaşasam da deplasman yapmışımdır

    Biraz saygı lütfen. İyi veya kötü bu çocuk severek ve isteyerek bu formayi

    7
    18
    1. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

     Sana bişey soleyim mi yaşla başla deplasmanla Bursaspor’u olunmuyo bende öz bursaliyim bende gırtlak patlatiyorum maçlarda kubi boş kaleye kaçırsin diye değil bende bunu haketmiyorum Avrupa’da yaşayan deplasmaci taraftarimiz

     1
     3
     1. @Sana yorumuna yanıt olarak

      Evet kendi oyuncuna küfür etmekle yalnız hiç olunmaz. Sorumluluk bu kabiliyetsiz çocuğu oynatanda ve ona her maç sövüp sayanlarda. Kusura bakma ama ergen tavırlarla taraftarlık olamaz

    2. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

     sorun şu ki bu arkadaş futbolcu değil. Tam bir kereste. Bu keresteyi futbolcu yapacağız diye takım küme düştü. Kaçırdığı gollere bir bak. Biraz yetenekli olan birinin kaçıracağı goller mi onlar. Üstelik yıllık neredeyse 1 milyon TL alıyor bu kereste. Ben üniversite mezunuyum ve 30 senedir aralıksız çalışıyorum. Bu kerestenin 1 yılda kazandığını ancak kazanmışımdır. Bırak allah aşkına, defolsun gitsin.

     11
     5
     1. @Serkan Bekar yorumuna yanıt olarak

      kardeşim, bu işler arz-talep meselesi. adam kendini buraya silah zoruyla aldırmadı.
      beğenirsen takıma koyarsın, beğenmezsen takımdan gönderirsin. bu konuda üç suçlu var.
      1- iki basit hatasında futbolcusunu ıslıklayan, yuhlayan, horlayan tribünler.
      bu sadece kubilaya yapılmadı. neredeyse sadece batalla dışında tüm futbolcular bu saçmalıklardan nasibini aldı.
      bir de şu aldatmaca var. 4 senedir kubilaya sabrediyoruz! YALAN! 4 senedi bu çocuğa sürekli hakaret edildi.
      2- kendi taraftarını tanımayıp, sonucunun böyle olacağını bile, bile onu elden çıkarmayı akıl edemeyen yönetimler. zaten bugün bu halde oluşumuzun en önemli nedeni, skorcu ve sabırsız tribünler ve donanımsız yönetimlerdir.
      3- çocuğu taktiksel ve zihinsel olarak maçlara hazırlayamayan teknik ekipler.

      1
      4
  3. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Buuugün bayram,
   Erken kalkın çocuklar.
   Giyelim en güzel giysileri.
   Elimizde taze kır çiçekleri
   Üzmeyelim bugün annemizi.

   Kubikuş dan kurtulma bayramınız kutlu olsun.

   23
   13
  4. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Öyle ben gidiyorumla olmuyor işte.
   İnşallah mahkemelik olmayız.
   -3 puan -6 puan olmasın.
   Banka hesaplarimiz ipotekli şuan 5 lira bile yok kasada.
   Nasıl göndereceksin
   ????????

   23
   6
    1. @eski teksas yorumuna yanıt olarak

     Sen hangi spor bilgisine sahipsin Aslan parçası parası ödenmeyince bonservisi boşa çıkıyor 1 artı alacağını mahkeme yoluyla alıyor faizli olarak herşeyi çok bildiğinizden bu takım bu halde

     6
     6
    2. @eski teksas yorumuna yanıt olarak

     O öyle değil oyuncu maaşını gününde alamazsa ihtar çekebilir noter kanalıyla çekilen ihtardan sonra 1 ay içinde para yatmazsa bonservisini ve sözleşme süresince doğmuş bütün alacaklarını almaya hak kazınır

     10
     5
  5. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Şu yorumlara bak.. Bunu söyledikleri çocuk 6 yaşından beri bu formayla dolaşıyor mücadele ediyor. Başarılıdır değildir onu tartışmam ama hakarette etmeyin kardeşim onunda bir anne babası ailesi var.. Gidiyorsa güle güle dersin demek istemiyorsan ses çıkaramazsın olur biter.

   27
   33
 2. Güle güle futbola tepki olarak doğan insan seni çok özley.. şaka la şaka umarım Bursadan çoook uzaklara gidersin bir daha rakip olarak bile görmek istemiyorum seni

  25
  12
 3. Avarel şimdi gitsin. Tahta açılırsa yine alırız kendisini. Kendisi bir gol makinası olup çok aranan bir santrafordur. Bunu alacak takımın aklına şaşayım ben.

  13
  5
 4. Bazı arkadaşlar Kubilay için laf söyletmiyor idi.
  “Çok başarılı bir arkadaştı”
  Yolu açık olsun. Fakat, inşallah yolu bir daha Bursaspor’la kesişmesin.

  10
  9
 5. Benim gibi yıllarca futbol oynamış ya da futboldan gerçekten anlayan arkadaşlar senelerce Kubilayı her izlediğinde üzülmüştür. Çünkü kubilaya verilen şanslarla belki şuan buradayız. Futbol öyle bir spor ki kubilaya hiç şans verilmemiş olsa belki şuan hala süperligde oynuyorduk. Sana çok şans verildi be kardeşim. Hepimiz senden çok isterdik ki takıma her şeyini ver katkını koy bonservis kazandır. Olmadı..

  8
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu