Kubilay ile yollar ayrılıyor!

Bursaspor'da beklentilerin uzağında bir performans sergilenen Kubilay Kanatsızkuş ile ilgili karar verildi.

Hazırlık maçlarında isteksiz tavrı ve düşük performansı nedeniyle eleştirilerin hedefinde olan genç oyuncu için karar verildi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba‘nın raporu doğrultusunda Kubilay Kanatsızkuş‘un kiralık olarak başka bir takıma gönderilmesi yönünde karar çıktı.

Samet AybabaKubilay Kanatsızkuş‘un kiralandığı takımda oynaması yönünde şart koşulmasını istedi.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Son 3 yıldır aldığım en güzel haber ona verilen şans rüştüye emirhana furkana verilseydi şimdi kadromuzda güven vericek genç oyuncularımız olabilirdi

  133
  6
  1. @Kanatsıztavuk yorumuna yanıt olarak

   Karabük ve elazığ bu iş icin en büyük adaylar, elazığda oyuncu kalmadı kulüp kapancakfalan diyorlardı, gerekirse u21deki yaşı gelmiş 5 oyuncu bile kiralık gönderilebilir. Bizim gördüğümüzü yönetim göremiyor olamaz bu fırsatın değerlendirilmesi lazım!!!

   21
   7
 2. SAÇIYLA UĞRAŞMAKTAN
  MAALESEF TOP OYNAMAYI BECEREMEDİ
  VE BENİDE YANILTTI
  AYNI HATAYA SANKİ ÇAGATAY DA AYNI YOLDA
  AMAN OĞLUM DİKKKAT

  41
  4
 3. Ben Samet Aybaba’nın yerinde olsam , kiraya değil sanayiye veririm bunu . Bir halt olacağı yok bari işsiz kalmasın gitsin iş öğrensin .

  34
  3
 4. bir taşla 3 kuş.
  a- alan kazanacak.
  b- veren kazanacak.
  c- giden kazanacak.
  ayrıca kazanan iki unsur daha olacak. ”taraftar ve medya” kubilayın oduncu! değil, nasıl gerçek bir futbol olduğunu fark edecekler ve bunu canlı canlı görecekler…

  29
  10
  1. @soru-yorum yorumuna yanıt olarak

   Kubilay’ın oduncu olmadığını eminim ileride herkes görecek . Kubilay ın yakın zamanda kendini kanıtlayacağını ve gerçek bir odun olduğunu herkese göstereceğini düşünüyorum .

   16
   6
   1. @. yorumuna yanıt olarak

    Konuya hakim “ironilere!” bayılırım. Ancak seninki, “” bursaspor neden başarılı olamıyor ve Bursadan artık neden futbolcu çıkmıyor? “” un cevabı olmuş…
    Tabi anlayabilenker için…

    1
    2
 5. Allah’ıma şükürler olsun hayatımda bu kadar gamsız bu kadar sorumsuz bu kadar ne oldum delisi olan bir genç görmedim insanın içinde olması lazım Oğulcan Kubilay Batuhan bunlar hep evet ben oldum diyenler sonuçta kıyamet rezalet adamı hamburg’tan ite kaka yolladılar Ama Enes gibi kurban olduğum Kardeşim beyefendiliği kültürü azmi vizyonu vakıfköyedeki gençlerin dışında asıl bunlara ders olsun bu çocuğu 5 sezon kirala 6. Sene Sercan abisinin şuan ki hali olur hiç bişey değişmez vizyonsuz fırsatları canla başla değerlendirmeyen bir çocuk yazıklar olsun çöp olsa dahi necid bile bundan daha kıymetli tecrübeli ve eminim ki Bursaspor a bu çocuktan daha bağlı Dik Duruşumuzu Yürekli Adamlarla koruyalım.

  15
  1
 6. Kubilay ptt 1.ligde bile oynamasi zor bursasporu ciddiye almayan sürekli laubali davranan kubilay bugünleri cok arayacak ama nafile.buna verilen sans kime verildiki alt yapimizdan yetisti diye sezon boyunca sacimi basimi yolmak zorunda degilim sonucta bursasporumuzun cikarlarini düsünmek zorundayiz..

  13
 7. Kirala verdiğin parayı kulübe kat seneye de gerekirse bedelsiz yolla. Çünkü bu çocuk golcü falan değil. O kumaş yok malesef. Haberi görünce şükürler olsun diye bağıranlar ayrıca favlasın 😀

  13
 8. Kesinlikle Hollanda 2 vs olması lazım. Tr dışında kafasını toparlayıp hayatını kendine adasın azıcık. Tr de çevresi ile turlamaya devam eder.

 9. Ayrılıyor değil ayrıldı haberini okumak istiyoruz ki derin bir oh çekelim. Yetenek yoksunu basit bir topçu. Batuhan bile bundan etkiliydi

 10. Çok doğru bir karar verilmiş
  mümkünse HOLLANDA 2.LİGİNE kiralık olarak verilmeli,
  20 maç ilk 11 de oynama şartı konulabilir, orada kendini geliştirirse
  ya geri gelip, forma rekabetine girer ya da 2-3 milyon euro bedele
  Avrupa piyasasına okutabiliriz ne de olsa Milli oyuncu piyasası olacaktır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu