Kubilay “Golde o topun oraya gideceğini biliyordum”

Bursaspor'da, Ümraniyespor galbiyetini getiren golü kaydeden Kubilay Kanatsızkuş karşılaşmayı değerlendirdi.

İlk golü kaydettikten sonra takım olarak çok iyi kenetlendiklerini dile getiren Bursaspor‘un genç forveti Kubilay Kanatsıkuş “Bizim kadar herkes keyif almıştır bu galibiyetten, özellikle son 10 dakika. İlk yarı kaçırdığımız iki pozisyon var. Ümraniyespor‘un gelip ilk pozisyonda golü atması, bizi demoralize etti. Devre arası içeride değiştirebileceğimiz şeyleri konuştuk. Hocamız uyarılarını yaptı bize. Kırmızı kartı gördükten sonra biraz daha mücadele koyduk ortaya. İlk golü bulduktan sonra kenetlendik, kenarda oturan arkadaşlar ve tribünlerle beraber. Böyle bir kenetlenmeyle ikinci golü de bulduk. Taraftarlarımıza armağan olsun bu galibiyet.”

Burak Kapacak‘ın ortası ile Vakıfköy temalı bir gol olduğunu sorusu üzerine Kubilay “Biz Vakıfköy’den çıkan oyuncular olarak çok iyi anlaşıyoruz. İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri‘nde zaten Vakıfköy gibi bir ortam var. Çok oyuncu var ve bazen başka arkadaşlarımızda geliyor. Bir birimize yardımcı oluyoruz, hep beraberiz. Burak‘ın o topu oraya atacağını ben biliyordum. Öyle iyi anlaşıyoruz. Bana sadece dokunmak kaldı” dedi.

Yoluyla
BursasporX

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çağlar
  Ramazan keskin diarra sedat lato(onur)

  Burak kapacak shehu igor

  Özer hurmaci
  Seleznov kubilay
  Kendi evimizdeki maclarda bu kadroyla oynamamiz lazim.. shehu sag bek oynamaz.oynarsa yeteneklerinden faydalanamayiz..özer kanat oynamaz.10 numara pozisyonunda oynar.kanatta kanat adamı oynar.burak oynar igor oynar.. ve mutlaka kendi evimizdeki maçlarda çift forvet oynamaliz..altay gibi boş beleş bir takim bile çift forvet oynuyor ve lig 3.sü.. düşünün yani altay denen boş takım bu sacma ligde 3.sırada…Lig çok kalitesiz.biz bu ligi sürklase etmeliyiz.çoğu maçi arma bile kazandırır tek başına.

  41
  10
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Çağlar – İsmail çokçalış – Sedat – Diarra – Latovlevici (onur veya rüştü) – Shehu – İgor – Özer hurmacı(emirhan)- Burak – Seleznov – Kubilay kadro bu olmalı ramazan ortasaha oyuncusu sağ bek yazmışsın çünkü

   1
   5
   1. @BURSALI AKIN yorumuna yanıt olarak

    Evet arkadaşım yazdığın ilk onbir icin iki oyuncu dışında fikir birliği bulunmaktadır.
    İgor ve Özer iyi birer hamle oyuncusu olabilirler.
    Özer oynasın diye Emirhan i kesecek halimiz yok.
    Dönem dönem Ali Akman ve Atanasov u da kadroya almalıyız.
    Saygılarımla.

  2. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Sakin ol şampiyon !? Bırak ta bunlara hoca karar versin ! Sen değil…sen sadece izle ve destekle ! Başarıyı ancak bu şekilde yakalabiliriz !

   18
   6
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser arkadaşım ben de aynı fikirdeyim.
    Bırakalım kadro yapılanması ile Yalçın Hoca ve yardımcıları ilgilensin.
    Bu iş onların görevi.
    Zaten nasıl olsa bu takımın geleceğinin gençlerde olduğunu görüp tekrar başladığımız kadroya yakın bir kadroya döneceklerdir.
    Bize düşen şartlar ne olursa olsun takımımıza destek olmaktır.

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Biz fikir teatisinde bulunuyoruz.karar verecek olan hocadir.ot gibi seyirci değiliz.fikrimizi de belirtmeyeceksek bu forumun amacı ne?

 2. Kubilay kadro yapılanması konusunda teknik kadroya çok iyi bir mesaj göndermiş.
  Bu çocuklar en az on senedir beraber oynuyorlar.
  Birbirlerini çok iyi tanıyorlar.
  Bunu da ilk üç maçta kanıtladılar.
  Teknik kadro şimdilik bu durumu göz ardı ediyor fakat eninde sonunda Vakıfköy ağırlıklı kadroya döneceklerdir.
  Doğrusu da budur.
  Saygılarımla.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu