Kubilay gidince, lokma döktürdü

Yeni Malatyaspor’a transfer olan Kubilay Kanatsızkuş’un gidişine taraftar çok sevindi.

Bursaspor’la devam eden sözleşmesini tek taraflı feshederek Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor’a transfer olan Kubilay Kanatsızkuş’un gidişine taraftar çok sevindi.

Onur Uludağ isimli Bursaspor taraftarı ilginç bir olaya imza attı.

Daha önce verdiği sözü tutan ve Kubilay Kanatsızkuş ayrıldıktan sonra lokma döktürüp dağıtan Onur Uludağ’a diğer taraftarlar da büyük destek verdi.

48 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Avantaj yorumuna yanıt olarak

   Bu lokmayı dokturen arkadaş herhalde kubilaydan sakal alamadı yeterince. Elinde Kubilay gibi varmı şu anda. Bu taraftar akıllanmaz.

   6
   3
  2. @Avantaj yorumuna yanıt olarak

   Yok anassının dini yaa. Lan, Altın Ceylan’da yemekli cemiyet düzenleseyip mevlüt de okutaydın bâri. Tövbe yarabbim.

   11
   12
  3. @Avantaj yorumuna yanıt olarak

   Kardeş Uludağ’dan aşşağı bütün Bursa’ya doğru tonlarca lokma döktürsen biz bu sene gene düşeriz. Bu kadrolarıyla bu sene PTT’den banko düşecek 3 takımdan biriyiz. Ankaraspor, EsEs ve biz. Malesef.

   15
   10
  4. @Avantaj yorumuna yanıt olarak

   Allah kabul etsin de bunun Bursaspora bi faydası olmaz.
   lokmayı yiyen yediğiyle. masrafı yapan yaptığı ile kalır.
   çünkü Bursaspor’un sorunu kubilaylar değil, lokmacılardır.
   lokma döktürüleceğine takıma ve oyunculara destek verilseydi çok daha fazla faydalı olunur ve hayra geçerdi.
   bursasporun bu kafayla her sene bir alt lige inmesi kaçınılmaz.
   ben artık bunları yazmaktan üzülür, utanır ve sıkılır oluyorum…

   18
   4
    1. @TG. yorumuna yanıt olarak

     Kubilay için diyen kim .. Bursaspor başarılı olunca dedim ben .. yorumda Bursaspor başarısı geçiyordu .. habere değil yoruma yorum yazdım

  5. @Avantaj yorumuna yanıt olarak

   Kendi topçumuza küfür edip, otobüs bastığımız yetmediği gibi bir de lokma döktürmüş arkadaşın biri ! Tamamen show amaçlı lokma döktüreceğine bağış yap ta bir faydan olsun takıma !?

   58
   21
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Helal sana eser.ne olursa olsun bizim yetistirdigimiz adam.lokma dokturen arkadas ayip etmis.adamin imza attigi takim superligte ve su an bizden iyi durumda.Bu kubilay icin basari senin icin basarisizlik demek.Daha bunun bile farkinda değiliz

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Kubilay alacakları için fedarasyona baş vurduğunda bizahmet lokmacılar ödemeyi yapsın ozaman.adam gitmiş hala rencide etmenin kime ne faydası var

    13
    4
   3. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Kubilay’da Malatya’da lokma döktürmüş. Kaos ve bataklıktan kendimi kurtardım, üstelik hiç olmazsa biraz da para kazanırım diyomuş.

    13
    6
 1. Futbol cahilliğiniz, Bursaspor katilliğine dönüştü. Farkında değilsiniz. Maç esnasında kendi futbolcusuna küfredecek kadar zavallı taraftar oranımız çok fazla malesef. Bursaspor’un bu halde olmasının en büyük iki sebebinden birisiniz. Kubilay gidince lokma döktürmüş. Hey yarabbim, sen bana sabır ver!!

  36
  8
  1. @Murat Karahan yorumuna yanıt olarak

   Murat kardeşim.
   Bu kardeşimiz 23 yaşındaki bir gençten çok fazla rahatsız olmuş ve gidince lokma sözü vermiş.
   Buraya kadar güzel.
   Sözünü de yerine getirmiş.
   Sözünün altında kalmamış.
   Bu da tamam tamamda yaptinda ne oldu.
   Kubilay şimdi superlig den alta doğru tepeden bu kardeşimize bakıp gülüyordur.
   Çünkü bu kardeşimiz birinci lig de oynayan Bursaspor taraftarı.
   Kubilay Superlig oyuncusu.
   Arada büyük bir klasman farkı var.
   Ne oldum demeyip ne olacaksın diyeceksin diye boşuna dememiş atalarımız.
   Bu kardeşimiz atalarımızın bu sözünü unutmuş olmalı yoksa lokma dökecegine ne olacak Bursaspor’un hali demeliydi.
   Bursaspor tamamen sıra takımı oldu.
   İkinci lig takımları çok mutlu.
   Nedeni ise gelecek sezon bir şampiyon takım ile oynama şansları oldukça fazla.
   Üçüncü lig gurupları da şampiyonu ağırlamak için sıradalar.
   Bence lokma dökecegimize ne yapabiliriz Bursaspor’u nasıl kurtarabiliriz ona bakmalıyız.

   12
   7
 2. Rakip korner kullandiğinda her top kalemize giriyor.
  Çikip kafa vuracak adam yok.
  Kubilay gitsin eyvallahda bir baba santrafor ve baba forvet lazim.
  Boyu 2 metre veya iyi sıçrayan.
  Mevcut oyuncular bile maaş alamazken transfer imkansiz

  31
  10
 3. Adam gitti dosya tffde lokma döktüreceğinize birleşip bağış kampanyası yapın adam birbuçuk milyonu çatır çatır alacak

  24
  5
 4. Kubilayda bu şehrin evladı,alt yapıdan gelen oyuncumu,yani olmadı,kubilay oynayamadı,biz taraftar olarak iyi motive edemedik,yönetimler beceremedi,artık bırakında o yoluna gitsin,bizde işimize bakalım,bu kadar nefretin nedeni ne,

  23
  11
 5. ŞU MAÇTA BİLE KUBİLAY GİBİ UZUN BİR FORVETİ ARADIK…AMA 2 YILDIR KUBİLAY TAKINTISI OLANLAR YÜZÜNDEN BELKİ DE KUBİLAY DA İSTEKSİZ OLDU KAPASİTESİNİ TAM GÖSTEREMEDİ..

  20
  17
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   5 senedir oynayıpta kapasitesini gösteremiyosa kusura bakmada onun kapasitesi yoktur kubilay anca bal ligi topçusudur sonunda gitti ve bizde kurtulduk 2 metre boyla kafa topuna çıkamayan sözde forvet.

   14
   5
   1. @Furkan yorumuna yanıt olarak

    Bal topçusu Süper Lige gitti. Duayensin kardeşim. Bu arada Bal ligi diye bir şey yoktur, o zaten bölgesel amatör ligidir.(BAL)

    1
    4
   2. @Furkan yorumuna yanıt olarak

    Yeni malatya bal liginde mi oynuyor.
    Kardesim kubilay superlig oyuncusu oldu.
    Bizler birincilig de kaldik.
    Aramızda klasman farkı oluştu.
    Artık farkında olun.

    4
    2
 6. birde sizin gibi taraftar bozuntuları bi düşse bursasporun yakasından bizde döktüreceğiz. gençlerin tümüne sesleniyorum gidin kurtarın canınızı. bu taraftar bozuntularının karşısına çıkıp oynamayın. mazallah bir otobüs baskınına bile maruz kalabilirsiniz. önünüze bakın geleceğinize bakın. ailenize bakın. bir an önce gidin kurtarın hayatınızı

  10
  5
 7. helal olsun adama boyle kazmaların oynamaması gerektiğini birileri görsun diye yapmıs nıye eleştiriyorsunuz…. her seye ses çıkarmaya çıkarmaya bu hadleyız zaten… futbol kulubu olarak ulke olarak….

  10
  11
  1. @kemo yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor taraftarı mı her şeye ses çıkarmıyor? Kardeşim paralel evrende mi yaşıyorsun. Bursaspor taraftarı kadar bilmişlik taslayan, bilmediği işe bile karışan adam topluluğu yoktur.

   4
   3
  2. @kemo yorumuna yanıt olarak

   ses çıkarmaya çıkarmaya mı otobüs basıp futbolcu dövdünüz geri pas verildi diye yuhaladınız daha ne ses verecektiniz. o sesiniz kısılsın inşallah

   5
   2
 8. Madem bir oyuncudan böyle rahatsız olduğun için bir hayır yapmak istiyorsun o zaman bir garibin bir-kaç öğün yemeğini karşılasaydın,ya da garibi giydirsen ve kış kıyamette hayır duasını alsaydın.Şahsınıza göre hoş olsada bu nahoş bir tavır.

  Umut NAYIR şu an oynadığı takımın kadrosunda düşünülmüyor diye basında haber var.Bizimde böyle bir forvete ihtiyacımız var.İnanıyorum ki şartlarda mutabık kalınırsa hem efendi hemde işini yapan biri olarak uygun diye düşünüyorum.

  9
  5
 9. Böyle bir haber yapılır mı. bu haberi yapan bursaspor düşmanıdır. Bende kubilaya kızıyordum kendini geliştiremediği için adamın kapasitesi o kadar. Lokma dağıtan arkadaş da böyle birşey yapmış olabilir. fakat bu haber yapılmamalı.

  8
  1
 10. Senin gibiler yüzünden bu haldeyiz kardeş.. Düşün artık bursasporun yakasından..bursasporluyuz sitesi Malatyadan yılın transferi haberi ve bu haber çok saçma sizde bu aralar şaşırdınız..

  7
  3
 11. Bu kafayla Bölgesel Amatör Lig’e kadar gider koca şampiyon… Bi de böyle işler reklam amaçlı yapılmaz, medyaya vs. haber verilmez. Tamamen suni ve geyiğine bir girişim…

  7
  3
 12. Adamsın kardeşim buradaki sevgi pıtırcıklarına bakma Allah kabul etsin kör ölünce badem gözlü olmuş yok neymiş süper lig e gitmiş klasman farkı varmiş zamanın da Kubilay söven adamlar bur da sıraya girmişler oyle idi söyle idi bırakın bu işleri

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu