Kubilay ameliyat oldu üç hafta yok!

Bursaspor'un genç oyuncularından Kubilay Kanatsızkuş kasık fıtığı ameliyatı oldu.

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Paul Le Guen‘in tavsiyesi ile Katar‘da bulunan bir doktora ameliyat olan Kubilay‘ın üç hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. takımdan ayrı olması bizim sinir sistemimiz açısından oldukça sevindirici bir gelişme..Yedek kulübesinde oturup 60.dk dan sonra oyuna girmesinden çok çok iyidir..

  50
  16
 2. Yat yat tosunum sözleşmen çalışıyo nasılolsa sezon biter sen dönene kadar zaten utanmadan hakkın olan parayıda alırsın utanmadan çok katkı koydunuz ya kulübe..

  26
  9
 3. Geçmiş olsun kardeşim, umarım en yakın zamanda dönersin, yorumlara bakıyorum da Vakıfköyden çıkan gençlere sahip çıkmak yerine yerden yere vuruluyor, BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARINA bu hareketleri yakıştıramadım, kalın sağlıcakla

  24
  25
 4. oynayabilecegi bir takima kiralik verilse keske oynaya oynaya tecrübe kazanacak. Mehmet Zeki Celik bizde kalsaydi etmeyecegimiz laf kalmayacak idi simdi pesinden kosturuyor yönetim ve hamza hocayi sucluyoruz.

  22
  5
 5. Geçmiş olsun..Bu sezon her ne kadar çok faydalı olamasa bile ben Kubilay a güveniyorum..Bir patlayacak pir patlayacak

  21
  18
 6. Arkadaşlar kendi içimizden genç olan bir arkadaşımızı yerden yere vuruyoruz .Geçmiş olsun diyeceğimize hastalığıla alay ediyoruz. Bravo bize .sevemebilirsiniz. Ama insanların ameliyat olmuş biriyle boyle alay konusu edilemez. Bu büyük Bursaspor taraftarına hiç ama hiç yakışmıyor.

  1
  5
 7. Biri şilide ameliyat olur,diğeri katarda,komik şeyler sizi.1972 Yılında açılan Uludağ TIP Fakültesini kapatmakmı gerek,….Ne alaka KATAR’da fıtık ameliyatı olmak,bu çocuğun sayesinde fıtık olanlar Uludağ Tıp’ta tedavilerini yaptıyorlarken yine ne alaka KATAR.OP. DR.Sn. TEVFİK GÜNGÖR bu ameliyatı bence çok başarılı bir şekilde yapardı,şimdi,Kubilay KANATSIZKUŞ Katar’da ameliyat olduya eeeee artık,ağabeyi Pablo Martin Batalla gibi forma giydiğinde yeşil alanı 90 dakika dur duraksız şekilde koşarak kat eder herhalde……..HAMİNNE’liği KATAR’da bırak kubilay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu