Krize El Koyacak!..

Volkan Şen’in takım arkadaşlarına pas vermemesiyle başlayan saha içi gerilimine teknik direktör Şenol Güneş çözüm bulacak. Güneş’in önce Volkan sonra da diğer futbolcularla görüşeceği öğrenildi.

 

TEK TEK GÖRÜŞECEK

Bursaspor’da Çaykur Rizespor maçında patlak veren, Mersin İdmanyurdu müsabakasında ise iyiden iyiye su yüzüne çıkan Volkan Şen krizine çözüm geliyor. Yabancı oyuncuların Volkan Şen’den pas alamadıkları gerekçesiyle Şenol Güneş’e şikayette bulunmasına deneyimli teknik adam el koyacak. Güneş’in önce Volkan Şen’le, sonrasında da kendisine tepki gösteren Josue Filipe, Fernanda Belluschi ve Jose Fernandao ile ayrı ayrı görüşeceği öğrenildi. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Volkan’dan saha içinde daha çok pas alışverişinde bulunmasını isteyeceği belirtildi.

 

ÇÖZÜLMEZSE EL ATARIM

Konu Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nın da gündemine geldi. Taraftarların Volkan Şen’e bireysel oynadığı yönünde yaptığı eleştirileri göz önüne alan Bölükbaşı konu hakkında Bursa Hakimiyet’in sorularını yanıtladı. Bölükbaşı, “Bu konu bizim dışımızda. Saha içine ben karışmam. Sorunu çözecek kişi teknik direktörümüz Şenol Güneş ve menajerimiz Adil Cenkçiler’dir. Onlar elbette ki Volkan’la ve diğer oyuncalarla konuşacak. Eğer sorunu çözemezlerse o zaman ben devreye girerim. Önemli olan bu konuyu daha fazla büyümeden çözmek” diye konuştu.

 

Haber: Ozan DEMiR / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu