Kritik 6 gün!

Mali açıdan zor günler geçiren ve en azından yeni sezonun ilk devresinde de 2.Lig’de varoluş mücadelesi verecek olan Bursaspor’u kritik 6 gün bekliyor.

Yeşil-beyazlı kulübün tüzüğü gereği başkan adayları cumartesi günü saat 17.00’ye kadar noterden 100 imzalı adaylık başvurularını ve yönetim kurulu isim listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na teslim etmeleri gerekiyor.

Mayıs 2024’te yapılacak olağan genel kurula kadar 11 ay görev yapacak yeni başkan ve yönetimini arayan Bursaspor’un her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı olacak. Yeşil-beyazlı camiaya umut verecek yeni başkan ve yönetim arayışı bakalım nasıl sonuçlanacak?

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Ya sen ne ruh hastası bi adamsın kardeş. Kulüp, freni patlamış kamyon gibi hızla yokuş aşağı gidiyo, sen çıkmışın burlarda siyasi taşlamalar üzerinden başak yapıyosun. Ayıp ayıp. Mahalle yanarken, mahallenin o*ospusu cama çıkıp lepiska saçlarını tarar ve yangın seyredermiş. Rasputin Efendi.

   14
   4
  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Kukla kelimesi doğru mu sizce?. Kim olursa olsun o makama oturan kişi artık Bursaspor Başkanı sıfatını taşır. Kişilere saygı duymayabilirsiniz ama makama saygı duyun bari. Sayın Alinur Aktaş sayesinde ligde kalan takıma sahibiz. Futbolcu maaşları tıkır tıkır ödendi. Zaten futbolcu maaşını biraz geciktir hemen homurdanmaya, koşmamaya başlar. Bu da skorlara yansır. Çok şükür böyle bir sıkıntı yaşamadık.

   15
   5
 1. Sevgili Bursaspor’lular şehirde camiada herkes birbirini suçluyor oysa ki o kadar basit ki birlik olabilmek yok sen ben senin partin benim param benim adamım çıkar menfeat elde etmek hep zor olanı tercih ediyoruz konu ne alacaklı eski başkanlara dur denilecek güçlü aklı bilgisi itibarı olan şehirdeki iki insan birlik olucak şehrin iki siyasi görüşünün elitleri oturup konuşacak Bursaspor u siyasi malzeme yapmiyacaklar ilkin amigo tirbunlideri olan kim var ise hepsini tirbunde gonderecekler işte o zaman bu şehir herşey çok güzel olur yoksa koma halini uzatır bir kaç yıl sonra fiş cekilir bakın tarihi fırsatımız var çare ne ise o olsun AŞ mi Cavit Celal mi Ak i mi ch p mi hepsi lütfen birlik olsun şampiyon olunca hepimizin kucaklaştığı gibi kötü günde de gelin kucaklasalim lütfen arkanızdan dua teşekkür saygı sevgi istiyorsanız evlatlarıniza torunlarımıza saygıdeğer bir isim bırakalım diyorsanız ey rahmet li İbrahim başkanın oğlu sözüm sana da bak rahmetli baban ne götürdü sevgi saygı peki sen ne duruyorsun ey sağı solu herkesim lütfen bu şehri birlestirelim

  7
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu