Krita Bursaspor’u unutamıyor

Bursaspor'un 2009-2010 yılında elde ettiği şampiyon- luğunda önemli katkılar sağlayan Giani Kirita, Acun Medya'nın Romanya'da gerçekleştirdiği "Survivor" tarzı bir programda mücadele ediyor.

Önceki gece de Türkiye‘de yayınlanan Türk Survivor ile Rumen Survivorlar karşı karşıya geldi. Bursa‘nın oldukça yakından tanıdığı isim Kirita, Acun Ilıca‘nın kendisinin Türkiye kariyerini saydığı sırada araya girdi ve, “Ama Bursa en güzel. Şampiyon olduk. 2010” dedi. Programda ayrıca mücadele eden Ümit Karan ile Giani Kirita’nın samimi konuşması yer aldı.

ÜMİT KIZARTMIŞ

Kariyerinde çok az kırmızı kart gören Kirita’nın Süper Lig‘de 1 kez oyundan atılmasındaki pozisyonda Ümit Karan‘ın olduğu ortaya çıktı. Ümit Karan’ın anlattığı olayda, “Öncelikle Kirita’yı selamlıyorum. Çok önemli bir defans oyuncusuydu. Çok sert oynardı. Deyim yerindeyse tekme-tokat oynamayı da çok severdi. Ufak çamurları vardı. O kadar tekme sallamasına rağmen beni yakalayamazdı” derken Kirita da, “Doğru doğru. Ümit Karan çok iyi futbolcuydu. Kaptanlıkları vardı. Gerçekten Türk futbolu için çok önemliydi. Ümit bugün kırmızı kart gösterttirmek yok tamam mı” diye takıldı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ah be piskopat Krita. Gel de bugünkü Bursasporu gör bak. Kafayı yersin. Bir sürü çöp doldu. Nerede senin gibi isyankar ruhlar. Onu bırak, bizim başkan seni tanımaz iyi mi? Kuran çarpsın bak. Adamın futbol hafızası yok. Sadece Delarj, Kembo ve Josua Jonu tanıyo. Bide belediye başkanlarını tanıyo. Sadece para yok diyo. Başka bi icraat yok

  20
  1
 2. VAHİT abimiz vardı onu hatırladım.O da takımın sıkıntılı hallerinde isyan edenlerdendi.Bizler VAHİT abimize DELİ diyorduk amma o asla deli değil DELİKANLI idi.VAHİT abi ve arkadaşlarına bir selamım var.Şu günlerden çıkmak için mevcut kadroya KUPA GALİPLERİ KUPASI maçlarınızı anlatında o imkansızlıklar içinde futbolculuğun ve mücadele etmenin ne olduğunu ÖĞRENİP-ANLASINLAR.

  9
  1
 3. Eskişehir’le yapılan hazırlık maçında Teksas’ın önünde ısınma hareketleri esnasında taraftarla takışan Ümit Karan oyuna girmeye hazırlanırken ”Kirita Ümit’in anasını .ik ” diye tezahürata ” Tamamdır bende’ işareti ile karşılık verip, Ümit Karan oyuna girmesi ile Kirita’dan tekme yeyip sakatlanıp sedye ile dışarı alınması, Kirita’nın kırmızı kart görüp sahayı terk ederken Ertuğrul Sağlam’dan tekme yemesi daha dün gibi hafızamda. Büyüksün psiko Büyüksün Kirita !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu